אקדחי מחירים​

אקדחי מחירים

 

כידוע, אקדח מחירים, הוא מוצר הנצרך בכל חנות המוכרת מוצרי צריכה, כגון: דברי אוכל, כלי בית, מתנות, נעליים, בגדים ועוד מוצרים רבים.

אקדח מחירים, יכול להיות ברמות שונות, יש אקדח מחירים בסיסי, המראה את מחיר המוצר בלבד, ויש אקדחים ברמה גבוהה יותר המראים את, מחיר המוצר, שם המוצר, קוד המוצר ועוד פרטים נוספים על המוצר.

כמובן שהאקדחים הם ברמות שונות ובסוגים שונים.

לאקדח פשוט , יש בלאי גבוה  והוא מספיק לתקופות קצרות, וגם מחירו הוא בהתאם, כמו בכל דבר, מחיר  מקביל לאיכול, כלומר על איכות משלמים.

לאקדחי מחירים, יש יבואנים שונים, יש יבואנים גדולים, של המוצרים האוניברסלים,

ויש מספר יבואנים קטנים, המייבאים אקדחי מחירים, מחברות פחות ידועות,  אך אלו אקדחי מחירים עם פונקציות מיוחדות, שאין לאקדחי מחירים הרגילים בשוק.

שקיות אורגנזה, זה מוצר שיכול לעניין?

המדבקות של אקדחי המחירים, הן עולם בפני עצמו. יש את המדבקות  הסטנדרטיות, יש מדבקות יותר איכותיות מבחינת החומר ומבחינת המידע שיש עליהן,יש מדבקות בצורות שונות, שהן, מדבקות צורניות, שאותן יש בתי דפוס מסוימים שמייצרים, ועם הזמן, הן נכנסות, יותר ויותר לשוק.

עם הזמן רואים בחנויות לממכר מוצרי צריכה,יותר ויותר,  את המדבקות הצורניות, מוטבעות על המוצרים, מאחר, ומדבקה מיוחדת,  מושכת את עין הלקוח  וגורמת להתעניינות  רבה יותר במוצר, וביחס ישיר, גם לקנייה רבה יותר של המוצר.

עם הזמן היצרנים, ובעלי החנויות  "עלו" על זה שהמדבקות שעל המוצר, הן פקטור רציני ברכישתו, החלו להשקיע יותר מחשבה, ומשאבים במדבקות של אקדחי מחירים.

 

שקיות בד
לאטי אריזות

053-8094280,  מטלון 3 תל אביב

053-8094280

מטלון 3 תל אביב