שקיות ניילון ושקיות נייר

חלק בלתי נפרד  מענף האופנה והטקסטיל, ההולך ודועך כבר במשך שנים, הוא התחום של האריזות, שכולל בתוכו, את  כל מה שלא פריטי לבוש.

הענף מכיל  מוצרים רבים, שחלקם הוא, אקדח מחירים, בובת תצוגה, קולבים, שקיות לסוגיהן כמו: שקיות נייר, שקיות ניילון, שקיות אורגנזה, שקיות גופיה ועוד רשימה ארוכה של סוגי שקיות.

 

כמו שרואים, תחום השקיות הוא עולם בפני עצמו, כמו שכל מוצר אריזה, הוא עולם בפני עצמו, לדוגמא : קולבים, הקולבים מתחלקים למגוון רחב מאד של סוגי קולבים. קולבים מפלסטיק, מעץ, ממתכת, רחבים, צרים, פשוטים, מיוחדים,  לשמלות כלה, לביגוד פשוט, לביגוד פשוט ועוד רשימה ארוכה ומגוונת של סוגי קולבים.

 

אקדח מחירים, לדוגמא, מייצג תחום מאד רחב של מוצר שחיוני בכל חנות מוצרים, רשת שיווק, בתי מרקחת  וכדו' יש סוגים שונים של אקדחי מחירים, יש רק עם מחיר, עם מחיר ושם המוצר, מחיר עם תאריך תוקף, במידת הצורך, וכן עם נתונים שונים ונוספים, בנוסף למחיר.

 

יש יבואנים פרטיים המייבאים אקדחי מחירים מארצות שונות ובבלעדיות, ויש את היבואנים הגדולים יותר המייבאים את אקדחי המחירים האוניברסליים שיש ברב השוק. אך התחום הנרחב ביותר שהיה ותמיד יישאר כך הוא השקיות  השונות לסוגיהן.

 

שקיות נייר - שקיות ניילון - שקיות גופיה - שקיות בד - שקיות אורגנזה והרשימה ארוכה כאורך הגלות.

על סוגי השקיות, איכותן וכדאיותן בכתבה הבאה.​

אולי מתעניינים ב שקיות אורגנזה

שקיות בד
לאטי אריזות

053-8094280,  מטלון 3 תל אביב

053-8094280

מטלון 3 תל אביב