אחד הדברים החשובים על שקיות נייר

בעבר כל בית מאפה היה משתמש בשקיות ניילון ובאחרונה החלו מאפיות רבות להשתמש בשקיות נייר כדי לארוז את הלחם ודברי המאפה למיניהם. גם את קופסאות הקרטון החליפו שקיות נייר ובעתיד הקרוב לא ימצאו בשוק שקיות מסוג אחר. יש להניח שאם הזמן התודעה וההבנה של הלקוחות בשימוש בשקיות נייר תגבר. יצרני שקיות הנייר הגבירו את הייצור שלהם והוציאו לשוק גם שקיות נייר לזבל.

החוק החדש בישראל

על פי תקנה שיצאה בשנה האחרונה חל איסור על שימוש בשקיות ניילון וזאת כדי לשמור על איכות הסביבה. בעבר היו תושבי המדינה משתמשים בשקיות ניילון ללא גבול. המרכולים ובעלי העסקים האחרים חילקו את שקיות הניילון ללא תשלום. עתה כשיש הנחייה ברורה ועל הלקוחות לשלם במרכולים 10 אגורות עבור כל שקית יש ירידה משמעותית של צריכת שקיות ניילון ובמקומם החלו להשתמש בשקיות נייר.

חשיבות לשמירה על הסביבה

אם כולנו נקפיד על שימוש בשקיות נייר נמנע נזקים לכדור הארץ ואיכות הסביבה ונחסוך חומר גלם בעת שחזורן וייצור שקיות נייר חדשות. אם נדע לשמור עכשיו על איכות המים נגרום לכך שהדורות הבאים יהיו בריאים יותר ולא תישקף להם סכנה. מערכת החינוך מעבירה לתלמידי בית הספר היסודי שיעורים בשמירה על איכות הסביבה ובין היתר על חשיבות השימוש בשקיות נייר.

ובכל זאת – מה עושים אם צריך שקיות?

יש בארץ מספר חברות  גדולות לייצור שקיות נייר. בישראל, בניגוד לארצות הברית ואירופה לא הייתה קיימת מודעות לשימוש בשקיות נייר. שקיות נייר מתקלות ואינן גורמות נזק לאיכות הסביבה. שקיות נייר אפשר להזמין עם הדפסים וכתוביות בכל הגדלים, הצבעים והשפות. ייצור שקיות נייר זול משמעותית מייצור שקיות מסוגים אחרים. גם שקיות נייר אפשר לייצר עם ידיות כך שלמעשה השימוש בשתי השקיות זהה. אפשר להשיג שקיות נייר עם שם העסק, הטלפון ה-E-MAIL  ואפילו עם הלוגו של העסק. פרסומת חינמית. בנוסף לשימוש חוזר בשקיות הנייר אפשר להשליכן למכל שחזור הנייר, שנמצא בכל בית משותף, ברחובות הערים ועל ידי כל מוסד ציבורי, שנאסף על ידי משאיות מפעל הנייר בחדרה, עובר תהליך של שחזור ושימוש חוזר של חומר הגלם.

עוד שקית נייר?

שקיות בד
לאטי אריזות

053-8094280,  מטלון 3 תל אביב

053-8094280

מטלון 3 תל אביב

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

תוכן:

This field is required.