רוצים להפוך את המוצר אותו אתם משווקים למוצר מדף מבוקש? זה הזמן להשקיע מחשבה יצירתית במיתוג אריזת המוצר. אצלנו ב- לאטי אריזות, החברה המובילה בישראל לשיווק מוצרי אריזה לעסקים, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות מיתוג לעסקים.

פתרונות אריזה המיועדים לעסקים קמעונאיים, הם הגדרה כוללת לכל סוגי האריזות באמצעותם ניתן לשווק מוצרי מדף כאלו ואחרים. פתרונות אלו כוללים בין היתר: מארזי קרטון, קופסאות תכשיטים, שקיות המיוצרות מחומרי גלם שונים ועוד.

אצלנו בחברת לאטי אריזות, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות מיתוג לעסקים המיושמים על גבי מוצרי האריזה השונים המשווקים על ידינו, החל מפתרונות מיתוג לשקיות נייר, שקיות בד ושקיות ניילון, דרך פתרונות מיתוג לקופסאות תכשיטים ועד לפתרונות מיתוג לאריזות מוצר המיוצרות מקרטון. פתרונות המיתוג שלנו מבוססים על איכויות מוצרי האריזה אותם אתם מייבאים מהחברות המובילות בענף ועל איכויות ההדפסה הגבוהות המוצעות על ידי בתי הדפוס המובילים איתם אנו עובדים.

איך למתג את האריזה שלכם – מהיכן מתחילים?

אחד מהשירותים המקצועיים המוצעים על ידי ב-לאטי אריזות, הוא שירות ייעוץ והכוונה המיועד לכל סוגי העסקים המעוניינים למתג את אריזות המוצר אותו הם משווקים. שירות זה ניתן לכם על ידי צוות מקצועי ומנוסה המתמחה בבחירת סוג האריזה בהתאם לאופי המוצר ובהתאמת האלמנט העיצובי המודפס על גבי האריזה.

אצלנו בחברת לאטי אריזות, תוכלו למצוא מבחר עשיר של שקיות נייר, בד וניילון הניתנות למיתוג, וזאת לצד מבחר עשיר של קופסאות תכשיטים ומארזי קרטון הניתנים למיתוג באמצעות הדפסות איכות המהוות חלק בלתי נפרד מהשירות המקצועי הניתן על ידינו. אם גם אתם מתלבטים בשאלה איך למתג את האריזה שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם נציגי השירות שלנו ולקבל מהם ייעוץ ראשוני בנושא.

מיתוג אריזות לעסקים

לרשותנו, מגוון רחב של פתרונות מיתוג היכולים להתאים לכל אחד ממוצרי האריזה אותם אנו משווקים. פתרונות המיתוג שלנו יאפשרו גם לכם למתג את בית העסק באמצעות מוצרי האריזה השונים וליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות המוצעים על ידינו לאורך כל הדרך. למידע נוסף בנושא, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן.

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »
קולב עץ שחור (100 יח')

קולבים מקטיפה

עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים

קרא עוד »
קולב קליפס טבעי (100 יח')

קולב עומד לבגדים

מבוא: מהו קולב, מטרתו והשפעותיו קולב עומד לבגדים הם מכשיר המשמש לתליית בגדים. הם עשויים מחוטי מתכת או פלסטיק, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. קולבי ארון

קרא עוד »