מחפשים אחר שקיות נייר עמידות ואיכותיות לרכישה סיטונאית? הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת לאטי אריזות, תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות נייר איכותיות המותאמות לכל מטרת עיטוף ואריזה של מוצרי צריכה כאלו ואחרים.

שקיות נייר נועדו לצרכי אריזה ועיטוף של מוצרי צריכה שונים וניתן למצוא אותם בכל בית עסק המעוניין לאפשר לקהל לקוחותיו ליהנות משקית נוחה, פרקטית ועמידה יותר. שקיות נייר איכותיות הן למעשה הגדרה כוללת למגוון רחב של שקיות נייר המשווקות על ידינו בחברת לאטי אריזות, כאשר בין יתר סוגי שקיות הנייר המוצעות על ידינו תוכלו למצוא:

שקיות הנייר שלנו מגיעות בגדלים שונים והן משלבות בתוכן ידיות אחיזה איכותיות. שקיות אלו ניתנות לשימור חוזר על ידי הלקוח והן מצויות כיום בכל בית עסק המתמחה במכירת מוצרים שונים כגון: כלי נוי וכלי בית, מתנות, ציוד משרדי, פריטי הלבשה והנעלה וכדומה.

שקיות נייר איכותיות גם לתעשיית המזון

עם כניסתו לתוקף של החוק לצמצום השימוש בשקיות נשיאה חד פעמיות, יותר ויותר רשתות מזון ומרכולים בוחרים לעשות שימוש בשקיות נייר איכותיות המיועדות לצרכי נשיאה של פריטי מזון טריים ויבשים כאחד. שקיות הנייר לתעשיית המזון משמשים גם את בתי הקפה, המסעדות והקונדיטוריות והמאפיות למיניהן, והן מהוות אמצעי יעיל למיתוג בתי העסק השונים במסגרת רכישת שקיות נייר איכותיות וממותגות.

שקיות ניילון ומיתוג

אצלנו בחברת לאטי אריזות, תיחשפו להיצע מרשים ואיכותי של שקיות נייר לכל מטרה, וליהנות גם מפתרונות מיתוג למטרות הדפסת לוגו בית העסק על גבי השקית. רכישת שקיות נייר איכותיות באמצעותנו, תאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות שירות וביניהם: היצע גדול של שקיות נייר בכל גודל נדרש, אספקה מיידית בכל כמות, שירותי משלוח לכל רחבי הארץ, אפשרות לאיסוף עצמי בנקודת המכירה (רחוב מטלון 12, תל אביב), וכמובן, שקיות נייר איכותיות, חזקות ועמידות המשלבות בתוכן ידיות אחיזה.

צנועה בסטייל

שקיות נייר צבעוניות

מי שרוצה לקנות מתנה לאדם אהוב, לחבר או לילדים, חושב רבות איזו מתנה לרכוש. לאחר מכן שלב אריזת המתנה הוא לא פחות חשוב. מקבלי המתנות

קרא עוד »
Cellini

שקיות נייר פשוטות

בתי עסק רבים זקוקים באופן שוטף לכמות גדולה של שקיות נייר פשוטות וזאת על פי סוג העסק שלהם. רכישה של שקיות נייר האופציה הנוחה ביותר

קרא עוד »
Kַ&care

שקיות נייר בסיטונאות

בכל עסק יש צורך בשימוש בשקיות נייר כדי לארוז פריטים מסוימים. נראותן של השקיות הללו הוא חלק מחלון הראווה של בית העסק ומהתדמית שלו ולכן

קרא עוד »