מחפשים אחר מוצרי אריזה מעוצבים? אצלנו בחברת לאטי אריזות, תוכלו למצוא מלאי גדול ואיכותי של מוצרי אריזה מעוצבים

אריזות מעוצבות הן הגדרה כוללת לקופסאות קרטון דקורטיביות וצורניות המגיעות בגדלים שונים. אריזות אלו מיועדות לצרכי אריזה של מוצרים שונים, החל מתכשיטים, דרך מתנות אישיות ויוקרתיות ועד לתכשירי טיפוח וכדומה. אצלנו בחברת לאטי אריזות, תוכלו למצוא מלאי גדול ואיכותי של אריזות קרטון דקורטיביות היכולות לשמש אתכם לכל מטרת אריזה בה קיימת חשיבות רבה למראה העיצובי של המתנה או המוצר הנארז.

בין יתר מוצרי האריזה המעוצבים שלנו תוכלו למצוא קופסאות תכשיטים:

  • קופסאות בצורת לב בשילוב מגירה נפתחת ועיטוף ובשלל צבעים
  • קופסאות מרובעות בשילוב מגירה נפתחת בעיצוב אלגנטי
  • קופסאות עגולות בשילוב מגירה נפתחת ובעיצוב אלגנטי
  • קופסאות חלון בשילוב מגירה נפתחת
  • קופסאות קרטון נפרסות בשלל צבעים

וזאת לצד מוצרי אריזה נוספים היכולים לשמש לצרכי עיטוף דקורטיבי של מתנות ומוצרים שונים, לרבות, גלילי נייר צבעונים, ניירות משי, גלילי צלופן, סרטים ואביזרי קישוט ועוד.

אריזות מעוצבות זה לאטי אריזות

מלאי האריזות המעוצבות שלנו מאפשר לכם לבחור את סוג וגודל הקופסא הרצויה לכם לצורך אריזת מתנות ומוצרי יוקרה כאלו ואחרים, כאשר כל אחת מהקופסאות מתאפיינת בעמידות מרבית לאורך זמן והיא מגיעה עם מגירה נפתחת המוסיפה מימד נוסף של יוקרה לכל מארז.

רכישת אריזות מעוצבות באמצעותנו, תאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות שירות לאורך כל הדרך וביניהם: מלאי גדול וזמין בכל רגע נתון של כל אחד מסוגי האריזות המעוצבות המשווקות על ידינו, אפשרות לביצוע הזמנה מקוונת באמצעות המערכת המאובטחת שלנו, שירותי משלוח לכל חלקי הארץ – כולל אפשרות לאיסוף עצמי בנקודת השירות הממוקמת ברחוב מטלון 12, תל אביב ויתרונות שירות נוספים הכוללים גם שירותי ייעוץ והכוונה לצורך התאמה אישית של המארז המעוצב בהתאם לסוג וגודל המתנה או המוצר אותו תהיו מעוניינים לארוז.

אם גם אתם נדרשים לרכישתן של אריזות דקורטיביות, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן או להיכנס לקטגוריית קופסאות למארזים באתר הבית שלנו ולהיחשף להיצע פתרונות האריזה הממתינים לכם אצלנו.

צנועה בסטייל

שקיות נייר צבעוניות

מי שרוצה לקנות מתנה לאדם אהוב, לחבר או לילדים, חושב רבות איזו מתנה לרכוש. לאחר מכן שלב אריזת המתנה הוא לא פחות חשוב. מקבלי המתנות

קרא עוד »
Cellini

שקיות נייר פשוטות

בתי עסק רבים זקוקים באופן שוטף לכמות גדולה של שקיות נייר פשוטות וזאת על פי סוג העסק שלהם. רכישה של שקיות נייר האופציה הנוחה ביותר

קרא עוד »
Kַ&care

שקיות נייר בסיטונאות

בכל עסק יש צורך בשימוש בשקיות נייר כדי לארוז פריטים מסוימים. נראותן של השקיות הללו הוא חלק מחלון הראווה של בית העסק ומהתדמית שלו ולכן

קרא עוד »