נדרשים לפתרונות עיטוף ואריזה של מתנות שונות אותן אתם משווקים? אצלנו באתר אונליין לאטי אריזות תוכלו למצוא מלאי גדול של אריזות איכות למתנות מכל סוג.

אנחנו בחברת לאטי אריזות עוסקים ומתמחים בתחום השיווק וההפצה של מוצרי אריזה לעסקים מאז שנת 2014 ולאורך כל השנים אנו מקפידים על שיווק מוצרי איכות בתחום האריזה. המוצרים המשווקים על ידינו מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום בארץ ובעולם והם מתאפיינים בין היתר בעמידות גבוהה ובנוחות אחיזה.

לרשותנו, מלאי גדול של אריזות מתנה המיועדות לכל אילו מביניכם העוסקים במכירת מתנות באונליין או בנקודות מכירה פיזיות, כאשר בין יתר מוצרי האריזה שלנו המשווקים תחת הקטגוריה של מוצרי אריזות מתנה תוכלו למצוא:

ומוצרי אריזה נלווים הכוללים בין היתר: סרטים ואביזרי קישוט לאריזות, גלילי צלופן, מתקני אריזה להצבת גלילי נייר/צלופן, דבקים מיוחדים לאריזת מתנות ועוד.

פתרונות מיתוג על גבי קופסאות, מארזים, עטיפות ושקיות נייר

במסגרת שירותי השיווק שלנו של מוצרי אריזה למתנות, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות גם מפתרונות מיתוג על גבי קופסאות למארזים, קופסאות לתכשיטים, עטיפות ושקיות נייר. באמצעות שירותי המיתוג שלנו, ניתן להדפיס על גבי מוצרי אריזות מתנה כאלו ואחרים את לוגו ושם בית העסק, כאשר שירותי ההדפסה על מוצרי האריזה השונים מיושמים באמצעות בתי דפוס מובילים בתחום.

כל יתרונות השירות במקום אחד

אצלנו בחברת לאטי אריזות תוכלו להבטיח לעצמכם שירות מקצועי ומוצרי אריזה איכותיים, כאשר בין היתרונות הנלווים לרכישת מוצרי אריזות מתנה דרכנו תוכלו למצוא:

מלאי גדול וזמין של מוצרי אריזה, שירותי ייעוץ והכוונה להתאמה אישית של סוג וגודל האריזה הנחוצה לכם על פי גודלן של המתנות המשווקות, פתרונות מיתוג על גבי מגוון רחב של מוצרי אריזה, הזמנה מקוונת במערכת מאובטחת, שירותי משלוח לכל חלקי הארץ, אפשרות לאיסוף עצמי בנקודת המכירה הממוקמת ברחוב מטלון 12, תל אביב ויתרונות שירות נוספים ההופכים אותנו לחברה המובילה בישראל בתחום שיווק מוצרי אריזה לכל מטרה עסקית.

קופסא למשלוח בדואר 30/23/9 (10 יח)

מוצרי אריזה למשלוחים

בשנים האחרונות חלה עלייה מטאורית בהזמנות של הישראלים באתרי האינטרנט השונים. הם מזמינים הן פריטים קטנים והן מוצרים גדולים ולכן כל עסק נערך כדי לספק

קרא עוד »
צנועה בסטייל

שקיות נייר צבעוניות

מי שרוצה לקנות מתנה לאדם אהוב, לחבר או לילדים, חושב רבות איזו מתנה לרכוש. לאחר מכן שלב אריזת המתנה הוא לא פחות חשוב. מקבלי המתנות

קרא עוד »
Cellini

שקיות נייר פשוטות

בתי עסק רבים זקוקים באופן שוטף לכמות גדולה של שקיות נייר פשוטות וזאת על פי סוג העסק שלהם. רכישה של שקיות נייר האופציה הנוחה ביותר

קרא עוד »