בשנים האחרונות חלה עלייה מטאורית בהזמנות של הישראלים באתרי האינטרנט השונים. הם מזמינים הן פריטים קטנים והן מוצרים גדולים ולכן כל עסק נערך כדי לספק את ההזמנות באמצעות מוצרי אריזה למשלוחים, אשר מתאימים לסוג המוצר, לגודלו ולמשקל שלו.

אתרי אינטרנט מקוונים

אתרי אינטרנט מקוונים אשר מוכרים פריטים קטנים כמו אקססוריז רוכשים שקיות אורגנזה בכמה גדלים והמלקטים מניחים את החפץ שהוזמן בתוך השקיות הללו, כדי לשמור על המוצר עד ההגעה לביתו של הלקוח. אם מדובר בתכשיטים כמו טבעת, זוג עגילים, מחרוזת, צמיד או כל עדי אחר מניחים את המוצר העדין בתוך קופסת תכשיטים ייעודית שהיא מרופדת כדי להגן על המוצר.

לאחר מכן עוטפים את המוצר בשקית נייר או בעטיפה מתאימה מנייר, נייר משי או צלופן ושולחים את ההזמנה לביתו של הלקוח באמצעות שליח.

משלוחי דואר של מוצרי אריזה למשלוחים

משלוחים של מוצרים בגדלים שונים אשר נשלחים באמצעות דואר ישראל מתבצעים באמצעות שקיות פצפץ שיש בהם שכבה של בועות אוויר. הבועות הללו מגנות על כל מוצר, כדי שלא ייפגם או יישבר במהלך ההובלה.

משלוחים באמצעות שקיות

יש משלוחים כמו take away  ממסעדות אשר מתבצעות באמצעות מוצרי אריזה למשלוחים כמו שקיות נייר איכותיות צבעוניות, אטומות או מודפסות אשר כוללות את שמו של המותג. קיימת חשיבות של הזמנת אריזות לכל מסעדה אשר תואמות את המשקל של המנות וזאת כדי שהשקית לא תיקרע בדרך. ברוב המקרים מדובר בשקיות מאסיביות אשר כוללות ידיות שנוחות מאד לנשיאה ולכן כל המשלוחים מגיעים שלמים ללקוחות.

Kַ&care

יש מסעדות שמעדיפות שקיות ניילון שהן חזקות, אטומות בגוונים ספציפיים או לחלופין שקיות ניילון שכוללות הדפסות של שם המותג. השקיות הללו הופכות להיות סימן ההיכר של המסעדה והן נראות בכל מקום. הן אצל השליחים, הן אצל הלקוחות שיוצאים מהמסעדה עם שקית נוספת והן כאשר הלקוחות מבצעים בה שימוש חוזר כשהם הולכים לעבודה או לכל מקום אחר.

כדאי לראות באתר את המבחר העצום של מוצרי אריזה למשלוחים שמוצעים באתר שלנו, כדי שתבחרו את הפריט האידיאלי עבורכם.

קופסא מרובעת עם מגירה

קופסאות תכשיטים בסיטונאות

בעלי עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להתייעל ולחסוך בהוצאות, רכישות בסיטונאות במיוחד און ליין זו אחת הדרכים לחסוך בהוצאות, לכן יבואני ומשווקי תכשיטים יעדיפו לרכוש

קרא עוד »
צנועה בסטייל

שקיות נייר צבעוניות

מי שרוצה לקנות מתנה לאדם אהוב, לחבר או לילדים, חושב רבות איזו מתנה לרכוש. לאחר מכן שלב אריזת המתנה הוא לא פחות חשוב. מקבלי המתנות

קרא עוד »