בשנים האחרונות חלה עלייה מטאורית בהזמנות של הישראלים באתרי האינטרנט השונים. הם מזמינים הן פריטים קטנים והן מוצרים גדולים ולכן כל עסק נערך כדי לספק את ההזמנות באמצעות מוצרי אריזה למשלוחים, אשר מתאימים לסוג המוצר, לגודלו ולמשקל שלו.

אתרי אינטרנט מקוונים

אתרי אינטרנט מקוונים אשר מוכרים פריטים קטנים כמו אקססוריז רוכשים שקיות אורגנזה בכמה גדלים והמלקטים מניחים את החפץ שהוזמן בתוך השקיות הללו, כדי לשמור על המוצר עד ההגעה לביתו של הלקוח. אם מדובר בתכשיטים כמו טבעת, זוג עגילים, מחרוזת, צמיד או כל עדי אחר מניחים את המוצר העדין בתוך קופסת תכשיטים ייעודית שהיא מרופדת כדי להגן על המוצר.

לאחר מכן עוטפים את המוצר בשקית נייר או בעטיפה מתאימה מנייר, נייר משי או צלופן ושולחים את ההזמנה לביתו של הלקוח באמצעות שליח.

משלוחי דואר של מוצרי אריזה למשלוחים

משלוחים של מוצרים בגדלים שונים אשר נשלחים באמצעות דואר ישראל מתבצעים באמצעות שקיות פצפץ שיש בהם שכבה של בועות אוויר. הבועות הללו מגנות על כל מוצר, כדי שלא ייפגם או יישבר במהלך ההובלה.

משלוחים באמצעות שקיות

יש משלוחים כמו take away  ממסעדות אשר מתבצעות באמצעות מוצרי אריזה למשלוחים כמו שקיות נייר איכותיות צבעוניות, אטומות או מודפסות אשר כוללות את שמו של המותג. קיימת חשיבות של הזמנת אריזות לכל מסעדה אשר תואמות את המשקל של המנות וזאת כדי שהשקית לא תיקרע בדרך. ברוב המקרים מדובר בשקיות מאסיביות אשר כוללות ידיות שנוחות מאד לנשיאה ולכן כל המשלוחים מגיעים שלמים ללקוחות.

Kַ&care

יש מסעדות שמעדיפות שקיות ניילון שהן חזקות, אטומות בגוונים ספציפיים או לחלופין שקיות ניילון שכוללות הדפסות של שם המותג. השקיות הללו הופכות להיות סימן ההיכר של המסעדה והן נראות בכל מקום. הן אצל השליחים, הן אצל הלקוחות שיוצאים מהמסעדה עם שקית נוספת והן כאשר הלקוחות מבצעים בה שימוש חוזר כשהם הולכים לעבודה או לכל מקום אחר.

כדאי לראות באתר את המבחר העצום של מוצרי אריזה למשלוחים שמוצעים באתר שלנו, כדי שתבחרו את הפריט האידיאלי עבורכם.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות ניילון, שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »
קולב עץ שחור (100 יח')

קולבים מקטיפה

עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים

קרא עוד »
קולב קליפס טבעי (100 יח')

קולב עומד לבגדים

מבוא: מהו קולב, מטרתו והשפעותיו קולב עומד לבגדים הם מכשיר המשמש לתליית בגדים. הם עשויים מחוטי מתכת או פלסטיק, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. קולבי ארון

קרא עוד »