עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים לארגון ולסדר חלומי בארון הבגדים.

מבין הסוגים הבולטים של הקולבים אפשר למצוא את אלו שעשויים מפלסטיק, קולבים מקטיפה אשר מוסיפים רכות לארון הבגדים, חוסכים במקום, חזקים ועמידים בשביל לשאת משקל כבד, שומרים על איכות הבגד ומניעת קימוטים וכל זאת באמצעות תלייה נוחה ויעילה של הבגד על קולב בעל קטיפה שמונעת מהבגדים להחליק.

קולבים מקטיפה לבגדים

חיינו היום-יומיים אשר עמוסים בכל טוב, לא תמיד מאפשרים לנו לשמור על סדר ועל ארגון. בטח שלא בארון הבגדים שלנו שאותו אפשר פשוט לסגור ולהחביא מאחוריו את כל הבלגן.  באמצעות קולבים מתאימים, תוכלו לארגן את ארון הבגדים בצורה אסתטית ונכונה שתציג לכם את הבגדים בסדר מופתי שיישמר לאורך זמן ויימלא אחר כל הצרכים שלכם ושל הבגדים המיוחדים לכם.

קולבים מקטיפה הם בין הבולטים, האיכותיים והעמידים ביותר אבל קיימים בשוק גם קולבי פלסטיק שהם הנפוצים ביותר, קולבי מתכת אשר עמידים בפני בלאי ומתאימים לכל עומס משקל וקולבי עץ איכותיים וחזקים עם גימור חלק ששומר על הבגדים ומונע מהם נזקים. לקולבים גדלים שונים כך שאפשר להתאימם לגודל הבגד או לפריט הלבוש שברצונכם לתלות.

רוב סוגי הקולבים מעוצבים עם שקעים קטנים בקצוות הקולב המאפשרים החזקה טובה יותר של הבגד על הקולב או תלייתו באמצעות רצועות. כמו כן, יש אפשרות לבחור בין קולבים ישרים או משולשים עם או בלי קליפסים בחלקם התחתון, הקליפסים מיועדים לתליית מכנסיים או חצאיות בצורה בטוחה ויעילה.

חשיבות קולב מקטיפה

קולבים שומרים על הבגדים, ולא הבגדים עלולים להיפגע, לאבד מצורתם המקורית ומשך חייהם יפחת. אין זה משנה מהו פריט הלבוש, לכל אחד מהם יש את הצורה המקורית שעם השנים עלולה להשתנות, לכן כדאי להשתמש בקולבים המתאימים. כדאי לשים לב שהקולב שבו אתם משתמשים יהיה מספיק חזק כדי לשמור על הבגד שכן קולב שאינו מותאם לבגד ולמשקלו, עלול להתעקם ולאבד גם הוא מצורתו וכתוצאה מכך, ייאבד מיכולתו לשמור על הבגד.

לקולבים ולאיכותם חשיבות רבה לשמירת פריטי הלבוש שלכם ולכן, עליכם לבחור נכון את הקולב המתאים לכם. קולבים מקטיפה ייצרו תלייה אחידה ומסודרת תוך שהם שומרים על הפריטים ונותנים לכם ראש שקט לאורך תקופה.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות ניילוןשקיות גופייהשקיות נייר חומותשקיות נייר לבנות

קופסאות תכשיטים מקרטון

אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי. צבע כסימן מסחרי חברת התכשיטים

קרא עוד »

קופסת תכשיטים קטיפה

הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת

קרא עוד »