אחת המתנות הפופולאריות עבור נשים היא תכשיטים, מה יותר מרגש מלקבל קופסת תכשיטים יוקרתית ובתוכה טבעת או כל תכשיט אחר, אם זה כמתנת יום הולדת הצעת נישואין, חגיגת יום נישואין או כל אירוע אחר בו רוצים להפתיע ולרגש, בהשקעה מינימלית מוסיפים למתנה ערך מוסף משמעותי רב.

ההפתעה מתחילה עם קופסאות תכשיטים יוקרתיות

לאריזת המתנה חשיבות רבה והיא מהווה חלק גדול בחוויית קבלת המתנה, מקבלים את קופסת התכשיטים וכבר מרגישים התרגשות, אמנם ישנן מתנות המוענקות באריזות של שקיות אך לא כך נהוג לגבי תכשיטים להם מתאימים קופסאות תכשיטים יוקרתיות, אם רכשתם תכשיטים יקרים אופן ההגשה של המתנה משפיע מאוד על ההתרגשות, כאשר שמים את המתנות בקופסאות תכשיטים יוקרתיות הם יוצרים רושם עז יותר, ניתן להוסיף על גבי קופסאות תכשיטים יוקרתיות כיתוב מרגש עם הקדשה אישית וייחודית.

כיצד לבחור קופסאות תכשיטים יוקרתיות?

לרוב לקראת אירוע משמח כמו יום הולדת הצעת נישואין, אירוסין, יום נישואין או כל אירוע אחר משמח, אנו מחפשים  מתנה מרגשת שתשמש ותהיה כמזכרת לשנים רבות, נרצה להעניק תכשיטים אם זה שעון ,טבעת, שרשרת, צמיד, כדי להעניק את המתנות המושלמות בצורה מכובדת ומרשימה רצוי  להעניק אותם בקופסאות תכשיטים יוקרתיות, כדי לבחור בקופסאות תכשיטים יוקרתיות, יש להתאים את הקופסה לסוג התכשיט ולגודלו, תבחנו את חומר הגלם ממנו עשויה הקופסה, אם אתם רוצים לשדר יוקרתיות אתם יכולים לבחור קופסה עשויה מקטיפה או סאטן ולא מקרטון פשוט, כדי לבחור את קופסאות תכשיטים יוקרתיות, חשוב לתכנן ולעצב את הקופסה בחלק הפנימי והחיצוני,  האריזה אמורה להיות מושכת את העין ולשקף את מה שבתוכה, אצלנו בלאטי אריזות, תוכלו למצוא מגוון סוגי קופסאות לתכשיטים יוקרתיות ומיוחדות בגדלים ובצורות שונות היכנסו לקטלוג העשיר שלנו ובחרו קופסאות תכשיטים יוקרתיות המתאימות למתנה שאותה אתם מבקשים להעניק.

קופסאות תכשיטים יוקרתיות עם מיתוג

אצלנו בחברת לאטי אריזות תוכלו למצוא קופסאות תכשיטים יוקרתיות ומהודרות לכל העוסקים בתחום התכשיטנות, יצרנים, יבואנים ומשווקים, בגדלים בצבעים ובצורות שונות, אנו בלאטי אריזות מאפשרים להוסיף מיתוג על גבי הקופסאות ולהדפיס את הלוגו או השם של בית העסק, להוספת מיתוג על גבי קופסת התכשיטים אפקט שיווקי ופרסומי לבית העסק, קופסאות תכשיטים ממותגות הם הרבה יותר מסתם קופסה הן הופכות לחלק בלתי נפרד מהתכשיט, למעשה הן נקודת המפגש הראשונית עם המוצר וכדאי להשקיע בעיצוב ובמיתוג, בלאטי אריזות תוכלו להזמין קופסאות ממותגות עם הדפסה איכותית מקצועית ובעצוב מקורי, תוכלו להתקשר או להיכנס לחנות המוצרים של לאטי אריזות הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.

למידע נוסף צרו אתנו קשר טלפוני למספר  054-7871946

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות ניילון, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

קופסאות תכשיטים מקרטון

אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי. צבע כסימן מסחרי חברת התכשיטים

קרא עוד »

קופסת תכשיטים קטיפה

הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת

קרא עוד »