יצרני או משווקי תכשיטים? מחפשים אחר פתרונות אריזה למטרות מכירה או משלוח של תכשיטים? אצלנו בלאטי אריזות, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של קופסאות תכשיטים

קופסאות תכשיטים מהוות חלק בלתי נפרד מהליכי המכירה של כל סוגי התכשיטים, ולכן, הן מגיעות במספר דגמים וגדלים שכל אחד מהם מותאם לסוג כזה או אחר של תכשיט. אצלנו ב-לאטי אריזות, תוכלו למצוא מגוון רחב של קופסאות תכשיטים המיוצרות מחומרי נייר איכותיים ועמידים.

הדגמים המוצעים לכם – דגמי קופסאות תכשיטים

הדגמים אשר עומדים לרשותכם במלאי מחסני החברה הם:

  • קופסאות תכשיטים בגודל 4/4
  • קופסאות תכשיטים בגודל 4/7 ס"מ
  • קופסאות תכשיטים בגודל 5/5
  • קופסאות תכשיטים בגודל 6/8 ס"מ
  • קופסאות תכשיטים בגודל 9/9 ס"מ
  • קופסאות תכשיטים בגודל 10/13 ס"מ
  • קופסאות תכשיטים בגודל 14/18 ס"מ

קופסאות אלו מיועדות בין היתר לצרכי אריזה ומשלוח של תכשיטים כגון: עגילי זהב וכסף, צמידי טניס, שרשראות זהב/כסף וטבעות זהב/כסף. דגמים אלו משווקים על ידינו בחבילות של 12 עד 24 יחידות בכל מארז, והן מגיעות בצבעי לבן או שחור, כאשר בחלק מהדגמים תוכלו למצוא גוונים נוספים.

מיתוג בית העסק באמצעות קופסאות תכשיטים

עוסקים במכירה ו/או ייצור של סוגי תכשיטים כאלו ואחרים? אצלנו ב לאטי אריזות, תוכלו למצוא פתרון יעיל למטרות מיתוג בית העסק באמצעות קופסאות התכשיטים המשווקים על ידינו. פתרון זה, מתאפשר במסגרת הדפסה ישירה על גבי גב הקופסא, כאשר הדפסת הלוגו ו/או שם בית העסק מתאפשר על גבי כל אחד מדגמי קופסאות התכשיטים המשווקים על ידינו.

בנוסף, אנו מתמחים במכירת ציוד נלווה לבתי עסק העוסקים במכירת תכשיטים, לרבות, מתקני תצוגה, שקיות נייר ממותגות וסוגי נייר נוספים המשמשים בין היתר לצרכי עיטוף קופסאות תכשיטים, החל מניירות משי וניירות עטיפה ועד לניירות צלופן.

קופסאות תכשיטים – כל הדגמים בשיווק ישיר לבית העסק

אצלנו, כל הזמנה מקוונת של קופסאות תכשיטים בכל דגם נדרש, תאפשר לכם ליהנות מיתרונות שירות שונים כגון: משלוחים מהירים לכל חלקי הארץ, אופציה לאיסוף עצמי בסניף המכירות המרכז הממוקם ברחוב מטלון 12-בעיר תל אביב, ייעוץ אישי במוקד המכירות הטלפוני ויתרונות נוספים.

למידע נוסף על דגמים של קופסאות תכשיטים, אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני עם מוקד המכירות שלנו, חייגו או שלחו הודעה בוואטסאפ למספר 054-7871946

איך למתג את האריזה שלכם

רוצים להפוך את המוצר אותו אתם משווקים למוצר מדף מבוקש? זה הזמן להשקיע מחשבה יצירתית במיתוג אריזת המוצר. אצלנו ב- לאטי אריזות, החברה המובילה בישראל

קרא עוד »