אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי.

צבע כסימן מסחרי

חברת התכשיטים היוקרתית טיפאני ושות (Tiffany & Co) היא בעלת שם יוקרתי בעולם כולו ומביני עניין ידעו לזהות את קופסת התכשיטים הייחודית שלהם בכל מקום. החברה קמה בשנת 1837 וכך נקבע הצבע הייחודי של קופסת הקרטון לפי פנטון 1837 שהוא צבע כחול מסוים מאוד שאינו מופיע לשימוש מלבד קופאות תכשיטים מקרטון של טיפאני. הקופסה מעוטרת בסרט לבן עדין והיוותה לא רק את סמלה הייצוגי של החברה במשך מאות שנים אלא הצבע אפילו נרשם בסמלה המסחרי.

קופסה עם משמעות

מסיפור קופסת התכשיטים של טיפאני אפשר ללמוד כי קופסאות תכשיטים מקרטון יכולות להוות חלק משמעותי מאוד מהריגוש שבקבלת תכשיט חדש ולכן משתמשים עד היום באופציה זו של קופסאות בגוון הייחודי של הצבע הכחול. הקופסה אומנם היא רק את המעטפת לתכשיט, אבל ההתרגשות מתחילה כבר עם קבלת הקופסה, ההתבוננות בפרטי הקופסה שמעידים על החברה המייצרת את התכשיט, פתיחתה של הקופסה וייעודה לשמירת התכשיט בעתיד.

מיתוג ושיווק של מוצרי יוקרה

קופסאות תכשיטים מקרטון הן אפשרות לאריזה שאינה מכבידה מאוד על בעל העסק. אריזות קרטון הן בעלויות נמוכות יחסית ומאפשרות מגוון גדול של עיצובים, גדלים, צורות וניתנות למיתוג בצורה פשוטה. אחסון קופסאות תכשיטים מקרטון אפשרי בצורתן המוגמרת או כמקופלות והן בעלות משקל קל המאפשר לשנע ולשלוח אותן בעלויות נמוכות שלא ישפיעו יותר מדיי על עלות המוצר או הכנסותיו של היצרן.

מבחר של אריזות

יצרני תכשיטים משקיעים את זמנם הגדול בעיצוב התכשיטים עצמם אך חשוב לא פחות לחשוב על האריזה בה יארזו התכשיטים היפים. תוכלו להזמין אצל לאטי אריזות קופסאות קרטון לתכשיטים בגדלים שונים התואמים את גודלם של התכשיטים שלכם, לעצב אותם בקו עיצובי ייחודי לכם ולמתג אותם באופן שיסמל אתכם עוד בשלב הקופסה.

חשיבה וקבלת החלטה נכונה

אם אתם לא בטוחים מה הגודל הנכון לכם, כיצד לעצב, איך לארוז ומה עוד חוץ מקופסאות תכשיטים מקרטון אתם צריכים, תוכלו לפנות אלינו באתר האינטרנט של לאטי אריזות, להתרשם ממגוון המוצרים ולהתייעץ איתנו. אנחנו זמינים עבורכם בווטסאפ או שתוכלו להשאיר פניה דרך צור קשר.

אנחנו נשמח לסייע לכם לבצע את ההזמנה הנכונה והמתאימה ביותר לכל מוצר וכך ליהנות מהאריזה החדשה לתכשיטים שלכם.

קופסת תכשיטים קטיפה

הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת

קרא עוד »

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »