הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת הקופסה היא חלק משמעותי בתהליך המתנה וכדאי להשקיע גם בה.

קופסה מהסרטים

אחת הסצנות המרגשות והמשעשעות בקולנוע היא סצנת התכשיט מהסרט "אישה יפה". ריצ'רד גיר בתפקיד אדוארד לואיס, מעניק לויויאן וורד, הלא היא ג'וליה רוברטס, קופסת קטיפה שבתוכה ענק יהלומים מרשים. הוא פותח את הקופסה וסוגר אותה לפני שהיא מספיקה לקחת את התכשיט וכך קופסת התכשיט מקבלת תפקיד מיוחד בסצנה. תכשיטים רבים נארזים בתוך קופסת תכשיטים קטיפה כדי לכבד את יוקרתם, את המעמד ואת הרגע שבו הם ניתנים. קופסת תכשיטים מרהיבה בכמה אופציות תוכלו למצוא באתר האינטרנט של לאטי אריזות.

מה מיוחד בקטיפה

הקטיפה נארגת באופן מיוחד באמצעות נול אשר יוצר שני אריגים בו זמנית. הקטיפה נחשבת לבד יקר ומיוחסת לאנשי מלוכה ורבי מעלה בשל מחירה ויוקרתה. ייחוסה לבתי המלוכה יצרו לה מוניטין של בד יוקרתי ובעל מעמד מיוחד ורבים רואים בו קשר ישיר לעושר, מעמד וכבוד. קופסת תכשיטים קטיפה יכולה להעיד כי התכשיט בתוכה הוא יקר ובעל משמעות יקרה לנותן ולמקבל.

לא רק החומר

כיום אפשר למצוא קופסת תכשיטים קטיפה במגוון גדול של גדלים וצורות המתאימים בדיוק לתכשיט המיועד. קופסה צרה וארוכה לצמידים, קופסה מרובעת לשרשראות וענקים וקופסאות בצורות שונות לטבעות. קופסת תכשיטים בצורת ורד הייתה לפופולרית מאוד בהצעות נישואין וקופסאות בצורות של חיות פופולריות במתנות לבת מצווה וילדות. גם הצבע האדום ששלט בעבר בקופסאות התכשיטים מקטיפה נדחק קצת וכיום אפשר לבחור בצבעים שונים לקופסאות התכשיטים שלכם.

חשיבותה של האריזה

מהמם ככל שיהיה התכשיט שבחרתם, חשוב לזכור שגם האריזה היא חלק משמעותי בקבלת המתנה והיא מרמזת על הבאות. כל קופסת תכשיטים תרגש את המקבלת עוד בטרם ראתה את המתנה ותגדיל את אפקט הוואו. רכות הקופסה, המגע הנעים והציפיה לפתיחתה הם חלק בלתי נפרד ומרגש מהמתנה כולה. תנו ללקוחותיכם את האריזה המושלמת לתכשיט שמכרתם להם. הלקוחות הקדישו מחשבה רבה בבחירת המתנה, הקדישו עוד רגע בבחירת האריזה הנכונה.

בואו לראות מה יש לנו להציע

לאטי אריזות מתמחים באריזות למתנות וביניהן קופסת תכשיטים קטיפה. תוכלו ליצור אתנו קשר לרכישה עבור העסק שלכם או עבור החנות שלכם כדי להשלים ללקוח שלכם את חווית רכישת המתנה.

קופסאות תכשיטים מקרטון

אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי. צבע כסימן מסחרי חברת התכשיטים

קרא עוד »

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »