מחפשים אחר פתרונות אריזה לכל מטרה עסקית? אצלנו לאטי אריזות, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי אריזה המותאמים באופן אישי לעסקים וחברות.

מוצרי אריזה לעסקים וחברות הם הגדרה כוללת למגוון רחב של פריטי ציוד שונים המיועדים למטרות אריזה ועיטוף של מוצרי צריכה שונים, החל ממוצרי מזון טריים ויבשים, דרך מוצרי מתנות ונוי ועד למוצרי עיטוף נלווים כגון: שקיות צלופן, אריזות למשלוחי דואר רשום, גלילי נייר ועטיפות נייר. רכישת מוצרי אריזה לעסקים וחברות, חייבת להיעשות באמצעות בתי עסק המספקים לכם מענה רחב לכל מטרת אריזה ועיטוף נדרשת, ובשביל זה אנחנו כאן.

לאטי אריזות מציגה: מגוון רחב של מוצרי אריזה לעסקים וחברות

אנחנו בחברת לאטי אריזות, מתמחים בהליכי ייצור ומכירה של מוצרי אריזה לעסקים וחברת, החל מייצור שקיות ניילון ונייר, דרך שיווק קופסאות תכשיטים ומוצרי עזר נלווים לאריזות מוצרים ומתנות ועד לפתרונות מיתוג על גבי מוצרי האריזה השונים המשווקים על ידינו. מוצרי האריזה והעיטוף שלנו מיועדים למגוון רחב של עסקים, החל מרשתות מזון וחנויות קמעונאיות, דרך בתי עסק ודוכני מכירה ועד לעסקים ביתיים ואינטרנטיים המוכרים באונליין.

בקטלוג המוצרים המורחב שלנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי אריזה לעסקים וחברות, כאשר את כל המוצרים המופיעים בקטלוג ניתן לרכוש אונליין וליהנות ממגוון רחב של יתרונות וביניהם:

  • היצע גדול של מוצרי אריזה ועיטוף לכל מטרה עסקית
  • ייעוץ אישי באמצעות מוקד מכירות
  • קנייה מאובטחת
  • שירותי משלוח לכל חלקי הארץ
  • אפשרות לאיסוף עצמי בנקודת השירות הממוקמת ברחוב מטלון 12, תל אביב

וכמובן, רכישת מוצרי אריזה לעסקים וחברות במחירים המשתלמים ביותר!

לאטי אריזות – פתרונות מיתוג על גבי מוצרי אריזה שונים

אחד מפתרונות השירות המוצעים על ידינו בלאטי אריזות לכל סוגי העסקים והחברות בתחום מוצרי האריזה והעיטוף, הינו פתרון מיתוג על גבי מגוון רחב של מוצרי אריזה שונים. פתרון זה מאפשר לכם להטמיע את לוגו החברה/בית העסק על גבי מוצרי האריזה והעיטוף השונים אותם אנו מייצרים ומייבאים. למידע נוסף בנושא לחצו כאן וצרו איתנו קשר.

קופסא מרובעת עם מגירה

קופסאות תכשיטים בסיטונאות

בעלי עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להתייעל ולחסוך בהוצאות, רכישות בסיטונאות במיוחד און ליין זו אחת הדרכים לחסוך בהוצאות, לכן יבואני ומשווקי תכשיטים יעדיפו לרכוש

קרא עוד »
קופסא למשלוח בדואר 30/23/9 (10 יח)

מוצרי אריזה למשלוחים

בשנים האחרונות חלה עלייה מטאורית בהזמנות של הישראלים באתרי האינטרנט השונים. הם מזמינים הן פריטים קטנים והן מוצרים גדולים ולכן כל עסק נערך כדי לספק

קרא עוד »