מחפשים אחר פתרונות אריזה לכל מטרה עסקית? אצלנו לאטי אריזות, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי אריזה המותאמים באופן אישי לעסקים וחברות.

מוצרי אריזה לעסקים וחברות הם הגדרה כוללת למגוון רחב של פריטי ציוד שונים המיועדים למטרות אריזה ועיטוף של מוצרי צריכה שונים, החל ממוצרי מזון טריים ויבשים, דרך מוצרי מתנות ונוי ועד למוצרי עיטוף נלווים כגון: שקיות צלופן, אריזות למשלוחי דואר רשום, גלילי נייר ועטיפות נייר. רכישת מוצרי אריזה לעסקים וחברות, חייבת להיעשות באמצעות בתי עסק המספקים לכם מענה רחב לכל מטרת אריזה ועיטוף נדרשת, ובשביל זה אנחנו כאן.

לאטי אריזות מציגה: מגוון רחב של מוצרי אריזה לעסקים וחברות

אנחנו בחברת לאטי אריזות, מתמחים בהליכי ייצור ומכירה של מוצרי אריזה לעסקים וחברת, החל מייצור שקיות ניילון ונייר, דרך שיווק קופסאות תכשיטים ומוצרי עזר נלווים לאריזות מוצרים ומתנות ועד לפתרונות מיתוג על גבי מוצרי האריזה השונים המשווקים על ידינו. מוצרי האריזה והעיטוף שלנו מיועדים למגוון רחב של עסקים, החל מרשתות מזון וחנויות קמעונאיות, דרך בתי עסק ודוכני מכירה ועד לעסקים ביתיים ואינטרנטיים המוכרים באונליין.

בקטלוג המוצרים המורחב שלנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי אריזה לעסקים וחברות, כאשר את כל המוצרים המופיעים בקטלוג ניתן לרכוש אונליין וליהנות ממגוון רחב של יתרונות וביניהם:

  • היצע גדול של מוצרי אריזה ועיטוף לכל מטרה עסקית
  • ייעוץ אישי באמצעות מוקד מכירות
  • קנייה מאובטחת
  • שירותי משלוח לכל חלקי הארץ
  • אפשרות לאיסוף עצמי בנקודת השירות הממוקמת ברחוב מטלון 12, תל אביב

וכמובן, רכישת מוצרי אריזה לעסקים וחברות במחירים המשתלמים ביותר!

לאטי אריזות – פתרונות מיתוג על גבי מוצרי אריזה שונים

אחד מפתרונות השירות המוצעים על ידינו בלאטי אריזות לכל סוגי העסקים והחברות בתחום מוצרי האריזה והעיטוף, הינו פתרון מיתוג על גבי מגוון רחב של מוצרי אריזה שונים. פתרון זה מאפשר לכם להטמיע את לוגו החברה/בית העסק על גבי מוצרי האריזה והעיטוף השונים אותם אנו מייצרים ומייבאים. למידע נוסף בנושא לחצו כאן וצרו איתנו קשר.

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »
קולב עץ שחור (100 יח')

קולבים מקטיפה

עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים

קרא עוד »
קולב קליפס טבעי (100 יח')

קולב עומד לבגדים

מבוא: מהו קולב, מטרתו והשפעותיו קולב עומד לבגדים הם מכשיר המשמש לתליית בגדים. הם עשויים מחוטי מתכת או פלסטיק, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. קולבי ארון

קרא עוד »