בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים ומנהלים, הולך ופוחת השימוש במוצרי נייר כאלו ואחרים, כאשר יותר ויותר חשבונות ודרישות תשלום מגיעות אלינו בדרך מקוונת באמצעות קבצים דיגיטליים. יחד עם זאת, ישנם ענפים שלמים בהם מוצרי הנייר ממשיכים להוות אמצעי שימושי ונדרש, כאשר כל סוגי העסקים למיניהם יודעים שבכל הנוגע לתחום מוצרי הנייר, שקיות הנייר כאן כדי להישאר.

אנחנו בחברת לאטי אריזות, מאפשרים לכל סוגי העסקים ליהנות ממגוון עשיר ואיכותי של שקיות נייר חזקות ועמידות המיועדות לצרכי אריזת מוצרים בבית העסק ומסירתם ללקוח במעמד הקניה. שקיות הנייר שלנו כוללות בין היתר: שקיות נייר חלקות בצבע אחד, שקיות נייר צבעוניות שקיות נייר ממותגות המיועדות לצרכי מיתוג עסקים באמצעות הדפסת לוגו ושם בית העסק על גבי השקית.

שקיות נייר

שקיות הנייר כאן כדי להישאר ועכשיו יותר מתמיד

עם כניסתו לתוקף של החוק לצמצום השימוש בשקיות ניילון חד פעמיות במהלך שנת 2016, יותר ויותר בתי עסק החליטו להחליף את שקיות הניילון המסורתיות בשקיות נייר איכותיות ועמידות יותר ובכך לאפשר לקהל לקוחותיהם ליהנות מפתרון איכותי ודקורטיבי לנשיאת המוצרים והפריטים אותם הם רכשו בבית העסק.

אנחנו בחברת לאטי אריזות מלווים את תהליך הפחתת השימוש בשקיות ניילון בהתאם להוראות החוק, ומסייעים לכל סוגי העסקים לרכוש שקיות נייר איכותיות באמצעותן ניתן גם למתג את בית העסק על גבי השקית ובכך להפוך כל שקית למוצר פרסומי בעל ערך מוסף.

שקיות נייר איכותיות זה לאטי אריזות

כחברה המתמחה בהליכי ייבוא ושיווק של מוצרי אריזה איכותיים מאז שנת 2014 ועד היום, אנחנו בחברת לאטי אריזות, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות בכל הנוגע לרכישת שקיות ומוצרי אריזה נוספים, וביניהם: מלאי גדול וזמין של מוצרי נייר ואריזה לכל מטרה, מבחר גדול של שקיות נייר במבחר גדלים וצבעים, אפשרות למיתוג שקיות נייר במסגרת הדפסות איכות של לוגו ושם בית העסק על גבי השקית, אפשרות לביצוע הזמנות ורכישה של מוצרי הנייר והאריזה שלנו ישירות מאתר המכירות, שירותי משלוח מהירים בפריסה ארצית עד הבית או בית העסק, אפשרות לאיסוף עצמי של פריטי ההזמנה מנקודת המכירות הפועלת ברחוב מטלון 12, תל אביב, וכמובן, שירות ויחס אישי לכל לקוח, כולל שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לבחירת סוגי השקיות ומוצרי האריזה המותאמים עבורו.

שקיות נייר

רוצים לדעת יותר על מוצרי האריזה ושקיות הנייר שלנו? צרו איתנו קשר טלפוני, חייגו: 054-7871946

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »
קולב עץ שחור (100 יח')

קולבים מקטיפה

עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים

קרא עוד »
קולב קליפס טבעי (100 יח')

קולב עומד לבגדים

מבוא: מהו קולב, מטרתו והשפעותיו קולב עומד לבגדים הם מכשיר המשמש לתליית בגדים. הם עשויים מחוטי מתכת או פלסטיק, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. קולבי ארון

קרא עוד »