במהלך שנת 2016 נכנס לתוקפו החוק לצמצום השימוש בשקיות ניילון חד פעמיות ובעקבותיו יותר ויותר עסקים עברו לשקיות נייר או למארזים רב פעמיים באמצעותם ניתן לשאת את מוצרי הצריכה. מוצרים שעד החלת החוק נהגנו לאסוף בשקיות הניילון. על אף שהחוק מסייע רבות לשמירה על הסביבה של כולנו, עדיין ישנם לא מעט בתי עסק (כולל רשתות שיווק), העושים שימוש בשקיות ניילון למטרות כאלו ואחרות.

אנחנו בחברת לאטי אריזות, החברה המובילה בישראל בהליכי ייבוא ושיווק של מוצרי אריזה בהתאמה אישית לכל סוגי העסקים, עוסקים ומתמחים בין היתר בשיווק שקיות ניילון ושקיות נייר לעסקים ורשתות. בין היתר אנו מאפשרים הליכי מיתוג באמצעות שקיות ניילון ושקיות נייר וזאת במסגרת הדפסה ישירה של לוגו ושם בית העסק על גבי השקית.

 

סוגי שקיות הניילון המשווקות על ידינו

לרשותנו, מלאי גדול וזמין (בכל רגע נתון) של שקיות ניילון איכותיות, כאשר מלאי שקיות הניילון שלנו כולל:

  • שקיות ניילון מסוג גופיה
  • שקיות ניילון עבות מסוג "דליה"
  • שקיות ניילון חלקות ועבות במיוחד
  • שקיות שקופות

וסוגי שקיות ניילון נוספים המגיעים במספר גוונים וגדלים. כל שקיות הניילון המשווקות על ידינו ניתנות לרכישה על פי כל כמות נדרשת, כאשר ניתן לרכוש באמצעותנו חבילת שקיות ניילון בהיקף של בין 40 ל 60 יחידות בכל חבילה או לרכוש קרטון המכיל בתוכו כ 400 יחידות של שקיות ניילון.

שקיות ניילון

שימושים נכונים בשקיות הניילון

החוק לצמצום השימוש בשקיות ניילון חד פעמיות, חל בשלב זה על רשתות לשיווק מזון בהן שקיות הניילון נמכרות במחיר של 10 אג' ליחידה ללקוח המעוניין ברכישתן. במהלך השנים הקרובות, החוק אמור להתרחב לענפי מסחר נוספים שגם בהם הלקוח יידרש לשלם עבור רכישת שקיות ניילון. יחד עם זאת, גם רשתות השיווק וגם בתי עסק נוספים עושים שימושים נכונים בשקיות הניילון וזאת במסגרת מיתוג שקיות ניילון באמצעות הדפסת לוגו ושם בית העסק על גבי השקית.

מיתוג של שקיות ניילון הוא שירות מקצועי אותו אנו בחברת לאטי אריזות מציעים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, כאשר אנו מלווים את כל הליכי ההדפסה על גבי השקית. כיום, שקיות הניילון הממותגות משמשות עשרות אלפי עסקים בכל רחבי הארץ הממשיכים לעשות שימוש כזה או אחר בשקיות הניילון. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם מוצרי אריזה ושקיות ניילון איכותיות ועמידות במיוחד, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כאן ולהתייעץ עם יועצי האריזה והמכירה המנוסים והמיומנים שלנו.

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »
קולב עץ שחור (100 יח')

קולבים מקטיפה

עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים

קרא עוד »
קולב קליפס טבעי (100 יח')

קולב עומד לבגדים

מבוא: מהו קולב, מטרתו והשפעותיו קולב עומד לבגדים הם מכשיר המשמש לתליית בגדים. הם עשויים מחוטי מתכת או פלסטיק, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. קולבי ארון

קרא עוד »