במהלך שנת 2016 נכנס לתוקפו החוק לצמצום השימוש בשקיות ניילון חד פעמיות ובעקבותיו יותר ויותר עסקים עברו לשקיות נייר או למארזים רב פעמיים באמצעותם ניתן לשאת את מוצרי הצריכה. מוצרים שעד החלת החוק נהגנו לאסוף בשקיות הניילון. על אף שהחוק מסייע רבות לשמירה על הסביבה של כולנו, עדיין ישנם לא מעט בתי עסק (כולל רשתות שיווק), העושים שימוש בשקיות ניילון למטרות כאלו ואחרות.

אנחנו בחברת לאטי אריזות, החברה המובילה בישראל בהליכי ייבוא ושיווק של מוצרי אריזה בהתאמה אישית לכל סוגי העסקים, עוסקים ומתמחים בין היתר בשיווק שקיות ניילון ושקיות נייר לעסקים ורשתות. בין היתר אנו מאפשרים הליכי מיתוג באמצעות שקיות ניילון ושקיות נייר וזאת במסגרת הדפסה ישירה של לוגו ושם בית העסק על גבי השקית.

 

סוגי שקיות הניילון המשווקות על ידינו

לרשותנו, מלאי גדול וזמין (בכל רגע נתון) של שקיות ניילון איכותיות, כאשר מלאי שקיות הניילון שלנו כולל:

  • שקיות ניילון מסוג גופיה
  • שקיות ניילון עבות מסוג "דליה"
  • שקיות ניילון חלקות ועבות במיוחד
  • שקיות שקופות

וסוגי שקיות ניילון נוספים המגיעים במספר גוונים וגדלים. כל שקיות הניילון המשווקות על ידינו ניתנות לרכישה על פי כל כמות נדרשת, כאשר ניתן לרכוש באמצעותנו חבילת שקיות ניילון בהיקף של בין 40 ל 60 יחידות בכל חבילה או לרכוש קרטון המכיל בתוכו כ 400 יחידות של שקיות ניילון.

שקיות ניילון

שימושים נכונים בשקיות הניילון

החוק לצמצום השימוש בשקיות ניילון חד פעמיות, חל בשלב זה על רשתות לשיווק מזון בהן שקיות הניילון נמכרות במחיר של 10 אג' ליחידה ללקוח המעוניין ברכישתן. במהלך השנים הקרובות, החוק אמור להתרחב לענפי מסחר נוספים שגם בהם הלקוח יידרש לשלם עבור רכישת שקיות ניילון. יחד עם זאת, גם רשתות השיווק וגם בתי עסק נוספים עושים שימושים נכונים בשקיות הניילון וזאת במסגרת מיתוג שקיות ניילון באמצעות הדפסת לוגו ושם בית העסק על גבי השקית.

מיתוג של שקיות ניילון הוא שירות מקצועי אותו אנו בחברת לאטי אריזות מציעים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, כאשר אנו מלווים את כל הליכי ההדפסה על גבי השקית. כיום, שקיות הניילון הממותגות משמשות עשרות אלפי עסקים בכל רחבי הארץ הממשיכים לעשות שימוש כזה או אחר בשקיות הניילון. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם מוצרי אריזה ושקיות ניילון איכותיות ועמידות במיוחד, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כאן ולהתייעץ עם יועצי האריזה והמכירה המנוסים והמיומנים שלנו.

שקיות הנייר כאן כדי להישאר

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים ומנהלים, הולך ופוחת השימוש במוצרי נייר כאלו ואחרים, כאשר יותר ויותר חשבונות ודרישות תשלום מגיעות אלינו בדרך מקוונת באמצעות קבצים

קרא עוד »

איך למתג את האריזה שלכם

רוצים להפוך את המוצר אותו אתם משווקים למוצר מדף מבוקש? זה הזמן להשקיע מחשבה יצירתית במיתוג אריזת המוצר. אצלנו ב- לאטי אריזות, החברה המובילה בישראל

קרא עוד »