עסקים רבים זקוקים לשקיות ניילון כדי לארוז בהם את הקניות שמבצעים הלקוחות, בכל תחום שבו הם עוסקים.

הזמנה של שקיות ניילון מודפסות

שקיות ניילון מודפסות הן חלק מהמעטפת העיצובית של העסק. כאשר הגרפיקאי מכין את הלוגו של המותג, הוא מתאים זאת לאריזות כמו קופסאות, צנצנות וחומרי אריזה נוספים. לכן כאשר מעוניינים להזמין שקיות ניילון מודפסות, בית הדפוס מקבל מהגרפיקאי את הקובץ הרלוונטי ובהתאם לכך מייצרים את השקיות.

על פי הרכב המוצרים שהעסק מוכר אפשר לייצר את השקיות בכמה גדלים. שקיות קטנות עבור מוצרים קטנים, שקיות בינוניות עבור מוצרים נורמטיביים ושקיות גדולות עבור מוצרים בגודל שהוא לא סטנדרטי כמו לדוגמה שמיכות וכריות.

ייצור של הדפסת שקיות ניילון

שקיות ניילון מודפסות מותאמות למשקל של המותגים הנמכרים ולכן החוזק שלהם ייקבע על פי המשקל המקסימלי של המוצרים שיאוחסנו בהן. אפשר לייצר זאת מכמות ספציפית של חומרי גלם או כמות גדולה יותר וכך זו תהיה שקית עבה, אטומה וחזקה. המטרה היא לייצר שקיות ניילון מודפסות שאינן נקרעות או מתפרקות, לאחר שמניחים בתוכן את הסחורה.

הלקוח שיאחז בשקית יהיה רגוע ויידע שהיא מסוגלת לסחוב את המשקל של הפריטים שקיימים בתוך השקית ואין סיכוי שהשקית תיקרע לו בדרך.

ברוב החנויות מודעים למשקל שמסוגלת לשאת השקית ולכן במקרים רבים המוכרים מעדיפים לחלק את המוצרים לשתי שקיות ניילון מודפסות וזאת כנקיטת צעד של זהירות.

את השקיות הללו אפשר לייצר בכל גודל ובכל צורה, לדוגמה שקיות ארוכות או רוחביות, עם ידית גדולה או קטנה, בכל גוון רצוי וזאת על פי הלוגו שמאפיין את המותג הספציפי.

דברו איתנו ואנחנו לשירותכם בכל מה שקשור לייצור של שקיות ניילון מודפסות בטיב מעולה.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

קופסאות תכשיטים מקרטון

אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי. צבע כסימן מסחרי חברת התכשיטים

קרא עוד »

קופסת תכשיטים קטיפה

הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת

קרא עוד »