עסקים רבים זקוקים לשקיות ניילון כדי לארוז בהם את הקניות שמבצעים הלקוחות, בכל תחום שבו הם עוסקים.

הזמנה של שקיות ניילון מודפסות

שקיות ניילון מודפסות הן חלק מהמעטפת העיצובית של העסק. כאשר הגרפיקאי מכין את הלוגו של המותג, הוא מתאים זאת לאריזות כמו קופסאות, צנצנות וחומרי אריזה נוספים. לכן כאשר מעוניינים להזמין שקיות ניילון מודפסות, בית הדפוס מקבל מהגרפיקאי את הקובץ הרלוונטי ובהתאם לכך מייצרים את השקיות.

על פי הרכב המוצרים שהעסק מוכר אפשר לייצר את השקיות בכמה גדלים. שקיות קטנות עבור מוצרים קטנים, שקיות בינוניות עבור מוצרים נורמטיביים ושקיות גדולות עבור מוצרים בגודל שהוא לא סטנדרטי כמו לדוגמה שמיכות וכריות.

ייצור של הדפסת שקיות ניילון

שקיות ניילון מודפסות מותאמות למשקל של המותגים הנמכרים ולכן החוזק שלהם ייקבע על פי המשקל המקסימלי של המוצרים שיאוחסנו בהן. אפשר לייצר זאת מכמות ספציפית של חומרי גלם או כמות גדולה יותר וכך זו תהיה שקית עבה, אטומה וחזקה. המטרה היא לייצר שקיות ניילון מודפסות שאינן נקרעות או מתפרקות, לאחר שמניחים בתוכן את הסחורה.

הלקוח שיאחז בשקית יהיה רגוע ויידע שהיא מסוגלת לסחוב את המשקל של הפריטים שקיימים בתוך השקית ואין סיכוי שהשקית תיקרע לו בדרך.

ברוב החנויות מודעים למשקל שמסוגלת לשאת השקית ולכן במקרים רבים המוכרים מעדיפים לחלק את המוצרים לשתי שקיות ניילון מודפסות וזאת כנקיטת צעד של זהירות.

את השקיות הללו אפשר לייצר בכל גודל ובכל צורה, לדוגמה שקיות ארוכות או רוחביות, עם ידית גדולה או קטנה, בכל גוון רצוי וזאת על פי הלוגו שמאפיין את המותג הספציפי.

דברו איתנו ואנחנו לשירותכם בכל מה שקשור לייצור של שקיות ניילון מודפסות בטיב מעולה.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »
קולב עץ שחור (100 יח')

קולבים מקטיפה

עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים

קרא עוד »
קולב קליפס טבעי (100 יח')

קולב עומד לבגדים

מבוא: מהו קולב, מטרתו והשפעותיו קולב עומד לבגדים הם מכשיר המשמש לתליית בגדים. הם עשויים מחוטי מתכת או פלסטיק, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. קולבי ארון

קרא עוד »