עסקים רבים זקוקים לשקיות ניילון כדי לארוז בהם את הקניות שמבצעים הלקוחות, בכל תחום שבו הם עוסקים.

הזמנה של שקיות ניילון מודפסות

שקיות ניילון מודפסות הן חלק מהמעטפת העיצובית של העסק. כאשר הגרפיקאי מכין את הלוגו של המותג, הוא מתאים זאת לאריזות כמו קופסאות, צנצנות וחומרי אריזה נוספים. לכן כאשר מעוניינים להזמין שקיות ניילון מודפסות, בית הדפוס מקבל מהגרפיקאי את הקובץ הרלוונטי ובהתאם לכך מייצרים את השקיות.

על פי הרכב המוצרים שהעסק מוכר אפשר לייצר את השקיות בכמה גדלים. שקיות קטנות עבור מוצרים קטנים, שקיות בינוניות עבור מוצרים נורמטיביים ושקיות גדולות עבור מוצרים בגודל שהוא לא סטנדרטי כמו לדוגמה שמיכות וכריות.

ייצור של הדפסת שקיות ניילון

שקיות ניילון מודפסות מותאמות למשקל של המותגים הנמכרים ולכן החוזק שלהם ייקבע על פי המשקל המקסימלי של המוצרים שיאוחסנו בהן. אפשר לייצר זאת מכמות ספציפית של חומרי גלם או כמות גדולה יותר וכך זו תהיה שקית עבה, אטומה וחזקה. המטרה היא לייצר שקיות ניילון מודפסות שאינן נקרעות או מתפרקות, לאחר שמניחים בתוכן את הסחורה.

הלקוח שיאחז בשקית יהיה רגוע ויידע שהיא מסוגלת לסחוב את המשקל של הפריטים שקיימים בתוך השקית ואין סיכוי שהשקית תיקרע לו בדרך.

ברוב החנויות מודעים למשקל שמסוגלת לשאת השקית ולכן במקרים רבים המוכרים מעדיפים לחלק את המוצרים לשתי שקיות ניילון מודפסות וזאת כנקיטת צעד של זהירות.

את השקיות הללו אפשר לייצר בכל גודל ובכל צורה, לדוגמה שקיות ארוכות או רוחביות, עם ידית גדולה או קטנה, בכל גוון רצוי וזאת על פי הלוגו שמאפיין את המותג הספציפי.

דברו אתנו ואנחנו לשירותכם בכל מה שקשור לייצור של שקיות ניילון מודפסות בטיב מעולה.

שקיות ניילון קשיחות

שקיות ניילון קשיחות הן צורך חיוני בכל בית עסק ולכן מנהל העסק בוחר את שקיות הניילון שהן המתאימות ביותר לעסק שלו. התדמית של העסק שקיות

קרא עוד »
קופסא מרובעת עם מגירה

קופסאות תכשיטים בסיטונאות

בעלי עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להתייעל ולחסוך בהוצאות, רכישות בסיטונאות במיוחד און ליין זו אחת הדרכים לחסוך בהוצאות, לכן יבואני ומשווקי תכשיטים יעדיפו לרכוש

קרא עוד »