ברצונכם לרכוש שקיות ניילון מהסוגים אשר קיימים בין אם שקיות דליה, שקיות ניילון ממותגות עם שם העסק שלכם או שקיות שקופות לשימושים שונים, בחברת לאטי אריזות ישנו את המבחר שהוא אחד המגוונים ביותר שבו כל עסק או חנות שיש להם את הצורך באריזות שכאלה יוכלו לבחור מתוך המגוון שקיים באתר החברה ותוך כדי התקשרות לטלפון עם ניתוב מרבי לשרות לקוחות ומכירות של מוצרי האריזה והניילון.

למה נבחר בשקיות ניילון ממותגות?

כאשר אנו אורזים את המוצרים שברצוננו לשווק בחנותנו אנו נרצה שהפרסום של המוצר ימשיך גם על ידי מיתוגו על האריזה שאפילו ישמש כפרסום סמוי למוצר שלנו, שקיות ניילון ממותגות מלכתחילה אותן נרצה שייצרו עבורנו נשאף שהן יהיו איכותיות מבחינת מבנה החומר מהן עשויות, יחזיקו מעמד לאורך זמן וישמשו מבלי משים לב לעוד תפקידים וכדרך אגב אפילו יזכירו לנו לאחר זמן מה שנשתמש בהן שפעם קנינו במקום כזה או אחר דבר שיכול לגרום לנו הנעה לפעולת קנייה נוספת מאותו מקום שבו נתקלנו בשקיות ניילון ממותגות אלו וגם אחרות.

הבדלים בין סוגי שקיות

לרוב בעלי עסקים המפיצים מוצרי מזון כמו פירות ירקות או מוצרים בסיסים נפוצים ישתמשו בשקיות ניילון פשוטות מסוג שקיות גופייה ושקופות, שקיות אלו נמכרות באריזות של 40 עד 100 יחידות לאריזה, ישנן שקיות ניילון ממותגות שניתן להזמין את המיתוג הרצוי ללקוח לפי בקשתו בתוספת עלות כספית כמובן, שקיות ניילון ממותגות הרבה מהן הוא מסוג מעטפה או דליה ומשמשות בהרבה מהמקרים להלבשה הנעלה וכדומה.

בחירת שקיות ניילון איכותיות

כבעלי עסק נשאף לחפש את העסקה המתאימה לנו למוצרי אריזה כמו למשל אריזות לתכשיטים הנעלה והלבשה, כמובן גם למוצרי מזון אם יש צורך שיהיו יותר פשוטות ושקופות, כדי לקבל את מגוון מוצרי האריזה הגדול והמושקע אנו נרצה לפנות לאתרים באינטרנט שאחד הבולטים בהם הוא לאטי אריזות בו נמצא את המגוון הרחב ביותר למוצרי אריזה מסרטי הדבקה משרדיים, סרטי שזירה צבעוניים למתנות, שקיות ניילון ממותגות לכל עסק לפי דרישה ספציפית, אפשרות הגעה אלינו היא דרך מערכת רב קווית שמספרה 054-7871946 במקביל לכניסה לאתר האינטרנט שלנו.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

קופסאות תכשיטים מקרטון

אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי. צבע כסימן מסחרי חברת התכשיטים

קרא עוד »

קופסת תכשיטים קטיפה

הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת

קרא עוד »