כל בעל עסק או חנות אשר מוכר מוצרים צריך גם לארוז אותם, אחת האפשרויות של האריזה היא באמצעות שקיות ניילון עבות אשר יהיו לשימוש חוזר ולרוב ניתן להוסיף להם מיתוג ובכך להפוך את שקיות ניילון עבות לכלי שיווקי יעיל.

בחברת לאטי אריזות ניתן למצוא את כל סוגי האריזות כולל שקיות ניילון עבות ממותגות בהתאמה אישית לכל סוגי העסקים.

מה היתרונות של שקיות ניילון עבות במיוחד?

שקיות ניילון עבות במיוחד הן רב פעמיות, ניתן להשתמש בהם פעמים רבות בגלל שהן חזקות ואיכותיות, ניתן לשים בהם מספר רב של מצרכים ובכך לחסוך בשקיות חד פעמיות קטנות וזאת כדי לשמור על האיכות סביבה.

יתרון נוסף של שקיות ניילון עבות רב פעמיות הוא האפשרות להשתמש בשקיות אלו ככלי שיווקי שכן לקוחות משתמשים שוב ושוב בשקיות ניילון עבות כאשר הלוגו של החברה מודפס עליהם בצורה בולטת  הם משמשות כנכס פרסומי בולט בכל מקום אליו הן נלקחות, בחברת לאטי אריזות תוכל לקבל את כל סוגי המיתוג והפרסום אותם תרצו להדפיס על גבי שקיות ניילון עבות, כל כיתוב בכל צבע שתבחרו כמו כן תוכלו לקבל יעוץ והדרכה לגבי העיצוב והדפסות מצוות העובדים המקצועי של חברת לאטי אריזות.

כדאי לזכור כי שקיות ניילון עבות איכותיות הן נוחות לאחסון חסכוניות וכמובן יוצרות רושם חיובי אצל הלקוחות, העסק משדר יוקרתיות, רצינות עסק אשר דואג לנוחות של לקוחותיו.

איך בוחרים שקיות ניילון עבות?

בארץ ישנם מספר מקומות בהם ניתן לרכוש שקיות ניילון ומוצרי אריזות אך אם רוצים שקיות איכותיות שלא יקרעו לאחר זמן לא רב, שהלקוחות השתמשו בהם מספר רב של פעמים יש לשים לב למקום ממנו תרכשו אותם, חשוב שתהיה לכם אפשרות לעצב את השקיות לפי דרישתכם באיכות ובצבעים אשר לא ימחקו לאחר מספר ימים, חשוב לבדוק האם ניתן לבחור את גודל השקית ולהתאימה למוצרי החנות או העסק שמשתמש בהם, אם יש כמה גדלים של מוצרים צריך גם להזמין בגדלים שונים בהתאם.

לאטי אריזות מתחייבים לספק שקיות ניילון עבות ואיכותיות במיוחד ומעמידה לרשותכם את הידע והניסיון שלנו בעיצוב והתאמה לעסק שלכם.

ניתן לרכוש אצלנו את כל סוגי האריזות בצבעים ובגוונים שונים.

למידע נוסף בנוגע להזמנת שקיות ניילון צרו אתנו קשר טלפוני למספר 054-7871946

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

קופסאות תכשיטים מקרטון

אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי. צבע כסימן מסחרי חברת התכשיטים

קרא עוד »

קופסת תכשיטים קטיפה

הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת

קרא עוד »