שקיות ניילון קשיחות הן צורך חיוני בכל בית עסק ולכן מנהל העסק בוחר את שקיות הניילון שהן המתאימות ביותר לעסק שלו.

התדמית של העסק

שקיות ניילון קשיחות הן חלק אינטגרלי של חלון הראווה של כל עסק. הלקוחות מסתכלים באופן חיובי על בית עסק שמשקיע מחשבה בהזמנת שקיות איכותיות שמתאימות לגודלם של המוצרים שנמכרים בו ולמשקלם. הלקוחות יהיו מאד לא מרוצים אם לאחר שייצאו מהחנות, שקית הניילון תיקרע וכל המוצרים יתגלגלו על המדרכה.

כל עסק מודע לחשיבות של נושא זה ולנוחותם של הלקוחות. לכן נבחנות כמה אופציות כדי לרכוש את שקיות ניילון קשיחות המתאימות ביותר.

המוצרים שיהיו בתוך שקית הניילון

כאשר בית עסק מוכר לדוגמה צנצנות של דבש, ריבות או רטבים, אלו הם פריטים כבדים ולכן יש לדאוג לרכוש שקיות ניילון קשיחות החזקות ביותר שקיימות, בעלות בסיס מרופד וגם ידיות שהן בעלות אחיזה חזקה, כיוון שיש בתוך הידית חלק מפלסטיק קשיח שאינו נקרע בדרך כלל.

אם בית העסק מוכר מוצרים יוקרתיים כמו קרמים ייחודיים, בשמים ומוצרי קוסמטיקה נוספים, האיכות והנראות של שקיות ניילון קשיחות אמורות להיות בהתאם לכך. שקיות עבות, אטומות כך שלא יראו מה קיים בפנים, גדולות או קטנות, יפות, ממותגות ונוחות לנשיאה.

כאשר שמו של היצרן מופיע על שקיות הניילון העבות, הדבר יוצר פרסום, כיוון שהלקוח מסתובב עם השקית הזו במקומות רבים וכל מי שעובר לידו נחשף לשמו של היצרן.

עיצוב של שקיות ניילון עבות

את השקיות מעצבים על פי הלוגו המוכר של המותג ומשתמשים בצבעים זהים, כדי ליצור שייכות של המוצר למותג. השאירו כאן את פרטיכם ואנחנו נשמח לייצר עבורכם את השקיות שיהיו המתאימות ביותר לצורך שלכם.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »
קולב עץ שחור (100 יח')

קולבים מקטיפה

עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים

קרא עוד »
קולב קליפס טבעי (100 יח')

קולב עומד לבגדים

מבוא: מהו קולב, מטרתו והשפעותיו קולב עומד לבגדים הם מכשיר המשמש לתליית בגדים. הם עשויים מחוטי מתכת או פלסטיק, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. קולבי ארון

קרא עוד »