בכל עסק יש צורך בשימוש בשקיות נייר כדי לארוז פריטים מסוימים. נראותן של השקיות הללו הוא חלק מחלון הראווה של בית העסק ומהתדמית שלו ולכן כדאי להקדיש חשיבה לנקודה זו ולרכוש את שקיות נייר מרשימות ואיכותיות אחת לתקופה.

בחירה של שקיות נייר בסיטונאות

בכל בית עסק המטרה של שקיות נייר היא שונה ולכן יש בתי עסק שזקוקים לסוגים שונים של שקיות נייר. זו הסיבה שכדאי לרכוש שקיות נייר בסיטונאות כדי לכסות כל צורך.

לרכישה באופציה זו יש יתרונות רבים:

  • היצע נרחב מאד של שקיות נייר צבעוניות בשלל גוונים, עם חלק שקוף בצד אחד או בלעדיו, שקיות חומות למוצרי מזון ובדרגות עובי שונות.
  • כאשר קונים כמויות גדולות של שקיות נייר בסיטונאות העלויות הן נמוכות באופן משמעותי ולכן מרכיב זה אינו מכביד על בית העסק, אלא הוא חלק מהתחשיב הכללי של עלויות המוצר שמוכרים ללקוח.
  • מי שמוכר בסיטונאות מחזיק מלאים גדולים ולכן ברוב המקרים אפשר לספק כל דגם ובכל כמות נדרשת תוך פרק זמן קצר.
  • לחברה שעוסקת בסיטונאות קיים אתר אינטרנט ידידותי אשר קל מאד לנוע בין הקטגוריות שלו ולראות את המבחר הגדול, כדי לבחור את הפריטים שהם הרלוונטיים ביותר.
  • נציגי המכירות שהם מומחים בתחומם, יכולים לייעץ ללקוחות ולהמליץ להם על פריט זה או אחר שישרת באופן הנכון ביותר את המטרה שלהם.
  • כאשר קונים כמויות של שקיות, המלאי נמצא בבית העסק ואין צורך לרכוש לעיתים תכופות שקיות נוספות.
  • בעת רכישת שקיות נייר בסיטונאות, קונים מלאי גדול שישרת את בית העסק לאורך זמן וכך יש שקט נפשי לתקופה ארוכה. כאשר שמים לב שהמלאי הולך ואוזל מבצעים עסקה חדשה וכן הלאה.
  • מי שעוסק בתחום זה של שקיות נייר בסיטונאות נחשף לחידושים מעת לעת ולכן כשנכנסים לאתר רואים בכל פעם אופציות חדשות שמקצתן לבטח מתאימות ופותרות בעיה של גודל/ צורה וצבע עבור העסק.

חשיבה עסקית בנושא האריזות

בחנויות שעוסקות במתנות קיימת חשיבות גבוהה לאופן האריזה של המוצר, כדי שיהיה נעים למקבל המתנה לראות את המתנה ולאחר מכן לפתוח אותה. לכן הלקוח נהנה לראות את השקית היפהפייה שמתווסף אליה קישוט בצבע תואם וכך האריזה כולה היא מושלמת ויוצרת מצב רוח נהדר לרוכש המתנה.

היכנסו לאתר הססגוני שלנו ותראו את כל האופציות המסקרנות של שקיות הנייר, גם הלקוחות שלכם יתלהבו מהדגמים החדשים של השקיות הצבעוניות.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות ניילון, שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »
קולב עץ שחור (100 יח')

קולבים מקטיפה

עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים

קרא עוד »
קולב קליפס טבעי (100 יח')

קולב עומד לבגדים

מבוא: מהו קולב, מטרתו והשפעותיו קולב עומד לבגדים הם מכשיר המשמש לתליית בגדים. הם עשויים מחוטי מתכת או פלסטיק, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. קולבי ארון

קרא עוד »