מחפשים אחר פתרון יעיל ואיכותי למיתוג בית העסק? אצלנו בחברת לאטי אריזות תוכלו למצוא מבחר גדול של שקיות נייר הניתנות למיתוג באמצעות שירותי הדפסה

שקיות נייר הפכו בשנים האחרונות לשקיות השימושיות ביותר בקרב מספר הולך וגדל של בתי עסק קמעונאיים, וזאת לנוכח כניסתו לתוקף של החוק לצמצום השימוש בשקיות חד פעמיות במהלך שנת 2016. שקיות הנייר המגיעות במגוון עשיר של גדלים וצבעים, מאפשרות לכם ליהנות מפתרון מיתוג אידיאלי לבית העסק, וכל זאת באמצעות הדפסה הלוגו + שם בית העסק על גבי השקית.

לאטי אריזות – מתמחים במיתוג שקיות נייר מאז שנת 2014

אנחנו בחברת לאטי אריזות, עוסקים בהליכי ייבוא ושיווק של מוצרי אריזה איכותיים לכל סוגי העסקים, ובין יתר פתרונות השירות המוצעים על ידינו תוכלו למצוא שירות ייעודי למיתוג שקיות נייר. השקיות המשווקות על ידינו מיוצרות על ידי חברות מובילות בתעשיית הנייר והן מתאפיינות במספר יתרונות מרכזיים וביניהם: שקיות חזקות ועמידות וידיות אחיזה חזקות במיוחד. שקיות אלו ניתנות למיתוג על ידינו במסגרת שירותי הדפסה איכותיים, כאשר את הליכי ההדפסה אנו מבצעים באמצעות בתי דפוס מובילים בתחום.

אם גם אתם מחפשים אחר פתרון אידיאלי למיתוג בית העסק באמצעות שקיות נייר, אצלנו בחברת לאטי אריזות תוכלו למצוא את כל היתרונות במקום אחד:

  • מבחר עשיר של שקיות נייר הניתנות למיתוג – השקיות שלנו מגיעות בכל גודל וצבע נדרש
  • מלאי זמין של שקיות בכל רגע נתון
  • שירותי הדפסה איכותיים באמצעות בתי דפוס מובילים בתחום
  • אפשרות להזמנה מקוונת באתר המכירות שלנו – כולל שירותי משלוח לכל חלקי הארץ ו/או אפשרות לאיסוף עצמי בנקודת השירות שלנו (הנקודה פועלת ברחוב מטלון 12, תל אביב)

בנוסף, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מלקחותינו, ליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים המיודעים לצרכי בחירת גודל השקית, צבע השקית ואופן מיתוג השקית, וכל זאת בהתאם לסוג ואופי בית העסק אותו אתם מנהלים.

למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני למספר: 054-7871946

קופסאות תכשיטים מקרטון

אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי. צבע כסימן מסחרי חברת התכשיטים

קרא עוד »

קופסת תכשיטים קטיפה

הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת

קרא עוד »