כל אחד מאתנו מבצע הזמנות ברשת של מוצרים שונים וגם ארוחות ממסעדות והשליח מעביר אותם עד פתח הבית שלנו. גם אם מדובר בדרך קצרה, השקיות חייבות להיות בטיב מעולה, כדי שהן לא תקרענה במהלך הנסיעה.

היצע של שקיות נייר למשלוחים

המבחר הגדול של שקיות נייר למשלוחים כולל הרבה מאד סוגים של שקיות אשר מיוצרים בדרגות עובי שונות של נייר ובגדלים שונים של השקית. עובדי החנות שמבצעים את המשלוחים בוחרים את השקיות המתאימות ביותר, עבור כל משלוח ספציפי.

משלוחים של מזון מהמסעדות

בהתאם לתפריט של כל מסעדה, אפשר לבחור שקיות נייר למשלוחים שהן חומות או לבנות ובעלות ידיות אינטגרליות אם הפריטים אינם כבדים. אך אם יש חשש שהשקיות הללו יקרעו עקב המשקל, מראש מניחים את כל הקופסאות בשקיות חזקות יותר, שיש בהן ידיות אחיזה עמידות וגם הנייר של השקית הוא עבה יותר.

אחת הסיבות החשובות לשימוש בנייר עבה הוא העובדה שיש באריזות הללו גם רטבים. אומנם עובדי המסעדה אורזים זאת היטב ומקפידים לסגור את הקופסאות הללו, אך למקרה שמעט רוטב יישפך בטעות, רצוי שיהיה שימוש של שקיות נייר למשלוחים שהן עבות ולכן הן לא תקרענה אם במקרים חריגים מעט רוטב יישפך בשקית.

שקיות נייר טייק אווי

המטרה של בעלי העסקים היא שהלקוחות יזכרו את שם המותג וישובו להזמין אצלם מוצרים. לכן קיימת חשיבות רבה לפרסום של העסק באמצעות שקיות נייר למשלוחים שהן ממותגות ומופיע עליהן הלוגו של החברה. זהו פרסום מוצלח מאד, כיוון שהשליח נוסע עם השקיות ברחבי העיר והעוברים והשבים רואים את שמה של המסעדה.

מעבר לכך הלקוחות משתמשים בשקיות הללו למטרות שונות, כמו לדוגמה לוקחים אוכל למחרת למקום העבודה וכך השקיות הללו הופכות להות פרסומת מהלכת. זו הסיבה שחשוב מאד להשקיע בנראות ובאיכות של שקיות ממותגות.

אם זהו גם קו החשיבה שלכם, אנחנו נשמח להציע לכם הדפסות ייחודיות על גבי שקיות נייר טייק אווי כדי שתוכלו לארוז בהן את המוצרים שמזמינים הלקוחות השונים. השאירו את הפרטים שלכם ונשוחח אתכם בהקדם.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות ניילון, שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

קופסאות תכשיטים מקרטון

אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי. צבע כסימן מסחרי חברת התכשיטים

קרא עוד »

קופסת תכשיטים קטיפה

הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת

קרא עוד »