כולנו אוהבים לצאת לשופינג ולחזור הביתה עם המון שקיות צבעוניות. גם בעלי העסקים מודעים לכך ולכן הם דואגים למלאי של שקיות בחנות, כדי לארוז באופן מושלם את הפריטים שכל לקוח רוכש.

חשיבה על שקיות

בכל חנות או דוכן מוכרים פריטים אחרים, מתנות, משחקים, מוצרי טקסטיל, מוצרי פארם וכו'. כל בעל עסק בוחן כמה אפשרויות של אריזות עבור הלקוחות שלו, כדי להעניק להם את השקית הנכונה ביותר. בהתאם להרכב המוצרים שקיימים אצלו ולמשקלם, הוא בוחר את החוזק של השקיות, שהן המתאימות ביותר.

הוא לא מעוניין שלקוח ירכוש מוצרים ועד שהוא יגיע לאוטו או הביתה, השקית תיקרע. לכן חשוב לו שתהיה התאמה מיטבית בין שקיות נייר פשוטות לבין המשקל של הפריט הכבד ביותר למכירה.

לאחר מכן הוא בוחן את אופציות הידיות, יש שקיות נייר פשוטות שהידיות הן חלק אינטגרלי שלהן והן בנויות מחומר זהה לזה של השקית ויש שקיות אחרות שיש להן ידית מחומר הרבה יותר חזק וזאת כדי שיהיה נוח ללקוח לשאת את השקית.

הגודל של שקיות נייר לעסקים קטנים

ההיצע של שקיות נייר פשוטות קיים בהרבה מאד גדלים. שקיות קטנטנות לפריטים קטנים, בינוניות וגם גדולות מאד. על פי מבחר המוצרים למכירה, בעל העסק רוכש כמות שקיות מסוג מסוים, או מעדיף שיהיו לו כמה גדלים של שקיות ובהתאם לבחירתו של הלקוח, תותאם לו גם השקית המתאימה ביותר.

הנראות של שקיות נייר לעסקים קטנים

שקיות נייר פשוטות ויפהפיות מיוצרות בשלל אופציות, בצבעים חלקים כמו חום, לבן, אדום, כחול וצבעים נוספים. בנוסף לכך יש אפשרות לרכוש שקיות בעלות הדפסים מרהיבים כמו נראות של עיתון, פסים, נקודות, כוכבים, אריזת פפיון מרשימה, או שקיות ייחודיות בגווני זהב או כסף.

אחת האפשרויות המוצלחות של שקיות נייר פשוטות היא להוסיף עליהן הדפסה של שם המותג על פי הצבעים המוכרים של הלוגו שלו וכך ליצור פרסומת מהלכת של השקיות שנמצאות בכל מקום.

אם גם אתה מעוניין לרכוש שקיות נייר לעסקים קטנים ומוצרי אריזה רגילים או ממותגים, נשמח לסייע לך. השאר כאן את פרטיך.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות ניילון, שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »
קולב עץ שחור (100 יח')

קולבים מקטיפה

עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים

קרא עוד »
קולב קליפס טבעי (100 יח')

קולב עומד לבגדים

מבוא: מהו קולב, מטרתו והשפעותיו קולב עומד לבגדים הם מכשיר המשמש לתליית בגדים. הם עשויים מחוטי מתכת או פלסטיק, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. קולבי ארון

קרא עוד »