כולנו אוהבים לצאת לשופינג ולחזור הביתה עם המון שקיות צבעוניות. גם בעלי העסקים מודעים לכך ולכן הם דואגים למלאי של שקיות בחנות, כדי לארוז באופן מושלם את הפריטים שכל לקוח רוכש.

חשיבה על שקיות

בכל חנות או דוכן מוכרים פריטים אחרים, מתנות, משחקים, מוצרי טקסטיל, מוצרי פארם וכו'. כל בעל עסק בוחן כמה אפשרויות של אריזות עבור הלקוחות שלו, כדי להעניק להם את השקית הנכונה ביותר. בהתאם להרכב המוצרים שקיימים אצלו ולמשקלם, הוא בוחר את החוזק של השקיות, שהן המתאימות ביותר.

הוא לא מעוניין שלקוח ירכוש מוצרים ועד שהוא יגיע לאוטו או הביתה, השקית תיקרע. לכן חשוב לו שתהיה התאמה מיטבית בין שקיות נייר פשוטות לבין המשקל של הפריט הכבד ביותר למכירה.

לאחר מכן הוא בוחן את אופציות הידיות, יש שקיות נייר פשוטות שהידיות הן חלק אינטגרלי שלהן והן בנויות מחומר זהה לזה של השקית ויש שקיות אחרות שיש להן ידית מחומר הרבה יותר חזק וזאת כדי שיהיה נוח ללקוח לשאת את השקית.

הגודל של שקיות נייר לעסקים קטנים

ההיצע של שקיות נייר פשוטות קיים בהרבה מאד גדלים. שקיות קטנטנות לפריטים קטנים, בינוניות וגם גדולות מאד. על פי מבחר המוצרים למכירה, בעל העסק רוכש כמות שקיות מסוג מסוים, או מעדיף שיהיו לו כמה גדלים של שקיות ובהתאם לבחירתו של הלקוח, תותאם לו גם השקית המתאימה ביותר.

הנראות של שקיות נייר לעסקים קטנים

שקיות נייר פשוטות ויפהפיות מיוצרות בשלל אופציות, בצבעים חלקים כמו חום, לבן, אדום, כחול וצבעים נוספים. בנוסף לכך יש אפשרות לרכוש שקיות בעלות הדפסים מרהיבים כמו נראות של עיתון, פסים, נקודות, כוכבים, אריזת פפיון מרשימה, או שקיות ייחודיות בגווני זהב או כסף.

אחת האפשרויות המוצלחות של שקיות נייר פשוטות היא להוסיף עליהן הדפסה של שם המותג על פי הצבעים המוכרים של הלוגו שלו וכך ליצור פרסומת מהלכת של השקיות שנמצאות בכל מקום.

אם גם אתה מעוניין לרכוש שקיות נייר לעסקים קטנים ומוצרי אריזה רגילים או ממותגים, נשמח לסייע לך. השאר כאן את פרטיך.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות ניילון, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

קופסאות תכשיטים מקרטון

אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי. צבע כסימן מסחרי חברת התכשיטים

קרא עוד »

קופסת תכשיטים קטיפה

הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת

קרא עוד »