בתי עסק רבים זקוקים באופן שוטף לכמות גדולה של שקיות נייר פשוטות וזאת על פי סוג העסק שלהם.

רכישה של שקיות נייר

האופציה הנוחה ביותר היא לרכוש כמות גדולה של שקיות נייר פשוטות וכך אין צורך בכל תקופה קצרה להזמין כמות נוספת. יש בתי עסק שזקוקים לגודל אחד ואחרים שמוכרים סוגים שונים של מוצרים, זקוקים לשקיות בגדלים שונים. המטרה היא ליצור נוחות מרבית ללקוחות ולכן השקיות אמורות להיות מספיק חזקות כדי שלא ייקרעו. זו הסיבה שמתאימים את השקיות הנכונות לכל צורך של הלקוח ושל המוכר.

שקיות נייר פשוטות עבור מאפים

במאפיות מוצעים לקהל סוגים שונים של מאפים ולכן בעל העסק רוכש כמות של שקיות נייר פשוטות בגודל קטן אשר מתאים לכמות של פריטים בודדים וגם שקיות גדולות אשר מתאימות לכמות גדולה יותר של מוצרים. בשקיות הללו יש אפשרות לייצר חור שקוף באחד הצדדים כדי שיראו מה נמצא בתוך השקית, או לחלופין אפשר להוסיף חלק פנימי כסוף כדי לשמור על חומו של המאפה.

במאפיות רבות מוכרים גם סוגים שונים של לחמים ולכן דואגים להניח לצידם גם שקיות בגדלים שונים, שקיות ארוכות וצרות עבור הבאגטים, שקיות מרובעות גדולות עבור הלחמים העגולים וארוכות ורחבות עבור הלחמים הארוכים.

השקיות הללו משמשות גם את דוכני הפלפל והם רוכשים שקיות חומות שמתאימות לגודל של פיתה שמלאה בפלאפל ובסלטים שנכנסת פנימה באופן מדויק.

שקיות נייר חומות עבור המסעדות

בהתאם לתפריט של כל מסעדה היא זקוקה לאופציה של שקיות נייר פשוטות כדי להניח בתוכן אריזות של מנות מזון, או לחלופין לרכז בתוכן כמה קופסאות של רטבים, סכו"ם חד פעמי ומוצרים קטנים נוספים וכך הלקוח שכל הפריטים הקטנים והחשובים ממוקמים יחד.

שקיות נייר פשוטות עבור מתנות

הלקוחות אוהבים שקיות נייר מרשרשות ולכן בחנויות רבות רוכשים שקיות נייר פשוטת בגודל רחב ובתוכם אורזים פריטים שונים כמו ביגוד, נעליים וסוגים שונים של מתנות. לאחר מכן מניחים זאת בתוך שקית צבעונית עם ידיות לנוחות מקסימלית של הלקוח.

איכותן של שקיות הנייר

שקיות הנייר קיימות בדרגות שונות של עובי, רוחב ואורך. חלק מהן מיוצרות תוך שמירה על האקולוגיה ולכן הן מתאימות גם עבור אחסון של פריטי מזון כמו ממתקים, סוכריות גומי וחטיפים במסיבת יום הולדת.

באתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא שפע של אופציות מעניינות לרכישת שקיות חומות ולבנות, בהיצע נרחב של גדלים.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות ניילון, שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

אריזות צלופן

צלופן הוא מוצר אריזה פופולארי הן מכיוון שהוא יחסית זול לעומת אריזות אחרות והן מכיוון שהוא מעניק מראה מושקע למתנה והופך אותה ליוקרתית יותר מאשר

קרא עוד »
קולב עץ שחור (100 יח')

קולבים מקטיפה

עולם הקולבים הוא מגוון ועשיר, ישנם סוגים ודגמים רבים כאשר לכל אחד מהם שימושים שונים. קולבים איכותיים שמתאימים לבגד, שומרים על איכותו לאורך זמן ומביאים

קרא עוד »
קולב קליפס טבעי (100 יח')

קולב עומד לבגדים

מבוא: מהו קולב, מטרתו והשפעותיו קולב עומד לבגדים הם מכשיר המשמש לתליית בגדים. הם עשויים מחוטי מתכת או פלסטיק, ומגיעים במגוון צורות וגדלים. קולבי ארון

קרא עוד »