בתי עסק רבים זקוקים באופן שוטף לכמות גדולה של שקיות נייר פשוטות וזאת על פי סוג העסק שלהם.

רכישה של שקיות נייר

האופציה הנוחה ביותר היא לרכוש כמות גדולה של שקיות נייר פשוטות וכך אין צורך בכל תקופה קצרה להזמין כמות נוספת. יש בתי עסק שזקוקים לגודל אחד ואחרים שמוכרים סוגים שונים של מוצרים, זקוקים לשקיות בגדלים שונים. המטרה היא ליצור נוחות מרבית ללקוחות ולכן השקיות אמורות להיות מספיק חזקות כדי שלא ייקרעו. זו הסיבה שמתאימים את השקיות הנכונות לכל צורך של הלקוח ושל המוכר.

שקיות נייר פשוטות עבור מאפים

במאפיות מוצעים לקהל סוגים שונים של מאפים ולכן בעל העסק רוכש כמות של שקיות נייר פשוטות בגודל קטן אשר מתאים לכמות של פריטים בודדים וגם שקיות גדולות אשר מתאימות לכמות גדולה יותר של מוצרים. בשקיות הללו יש אפשרות לייצר חור שקוף באחד הצדדים כדי שיראו מה נמצא בתוך השקית, או לחלופין אפשר להוסיף חלק פנימי כסוף כדי לשמור על חומו של המאפה.

במאפיות רבות מוכרים גם סוגים שונים של לחמים ולכן דואגים להניח לצידם גם שקיות בגדלים שונים, שקיות ארוכות וצרות עבור הבאגטים, שקיות מרובעות גדולות עבור הלחמים העגולים וארוכות ורחבות עבור הלחמים הארוכים.

השקיות הללו משמשות גם את דוכני הפלפל והם רוכשים שקיות חומות שמתאימות לגודל של פיתה שמלאה בפלאפל ובסלטים שנכנסת פנימה באופן מדויק.

שקיות נייר חומות עבור המסעדות

בהתאם לתפריט של כל מסעדה היא זקוקה לאופציה של שקיות נייר פשוטות כדי להניח בתוכן אריזות של מנות מזון, או לחלופין לרכז בתוכן כמה קופסאות של רטבים, סכו"ם חד פעמי ומוצרים קטנים נוספים וכך הלקוח שכל הפריטים הקטנים והחשובים ממוקמים יחד.

שקיות נייר פשוטות עבור מתנות

הלקוחות אוהבים שקיות נייר מרשרשות ולכן בחנויות רבות רוכשים שקיות נייר פשוטת בגודל רחב ובתוכם אורזים פריטים שונים כמו ביגוד, נעליים וסוגים שונים של מתנות. לאחר מכן מניחים זאת בתוך שקית צבעונית עם ידיות לנוחות מקסימלית של הלקוח.

איכותן של שקיות הנייר

שקיות הנייר קיימות בדרגות שונות של עובי, רוחב ואורך. חלק מהן מיוצרות תוך שמירה על האקולוגיה ולכן הן מתאימות גם עבור אחסון של פריטי מזון כמו ממתקים, סוכריות גומי וחטיפים במסיבת יום הולדת.

באתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא שפע של אופציות מעניינות לרכישת שקיות חומות ולבנות, בהיצע נרחב של גדלים.

צנועה בסטייל

שקיות נייר צבעוניות

מי שרוצה לקנות מתנה לאדם אהוב, לחבר או לילדים, חושב רבות איזו מתנה לרכוש. לאחר מכן שלב אריזת המתנה הוא לא פחות חשוב. מקבלי המתנות

קרא עוד »
Kַ&care

שקיות נייר בסיטונאות

בכל עסק יש צורך בשימוש בשקיות נייר כדי לארוז פריטים מסוימים. נראותן של השקיות הללו הוא חלק מחלון הראווה של בית העסק ומהתדמית שלו ולכן

קרא עוד »

שקיות ניילון שקופות

אם רצונכם לרכוש שקיות ניילון איכותיות מכל הסוגים בין אם זה שקיות לאריזת מוצרים פשוטה או שקיות ניילון עם מיתוג של העסק או אפילו שקיות

קרא עוד »