מי שרוצה לקנות מתנה לאדם אהוב, לחבר או לילדים, חושב רבות איזו מתנה לרכוש. לאחר מכן שלב אריזת המתנה הוא לא פחות חשוב. מקבלי המתנות נהנים מאד לפתוח את האריזה היפהפייה ולגלות מה ממתין להם בפנים.

שקיות בשלל צבעים

זו הסיבה שבתי העסק בוחנים בכל רכישה את האופציות החדשות לצורך קנייה של שקיות נייר צבעוניות והם מגוונים עבור קהל הלקוחות את היצע האריזות. על השקיות מופיעים סוגים שונים של הדפסים כמו כוכבים, עיגולים, נקודות ועוד. גם הגוונים משתנים ואפשר לרכוש היום היצע נרחב מאד של אריזות בכל הגוונים האפשריים. זה מתחיל בצבעים הרגילים כמו אדום, ירוק כחול ובכל ספקטרום של הגוונים שקיימים וממשיך לשקיות מיוחדות ומרשימות בגווני כסף וזהב.

שקיות עבור חנויות המתנות

בחנויות שמתמקצעות בתחום המתנות אפשר לרכוש החל במתנות קטנטנות ועד מתנות גדולות. לכן הם מחזיקים שקיות נייר צבעוניות בכמה גדלים ובהתאם למוצר שרכש הלקוח, מתאימים לו את השקית בגודל הנכון. יש שקיות שהן בעלות טקסטורה זהה משני הצדדים שלה ושקיות אחרות שבהן אחד החלקים הוא שקוף וכך אפשר להציץ ולראות חלק מהמתנה.

רכישה מרוכזת של שקיות עבור בית העסק

השיטה הנוחה ביותר עבור רכישת שקיות לבית העסק היא לקנות כמות גדולה ומגוונת של שקיות נייר צבעוניות. בדרך זו העלות היא נמוכה באופן משמעותי ויש בעסק מלאי זמין בהישג יד. הם מאחסנים את כל האריזות במחסן ובהתאם לצורך מוציאים חלק של שקיות נייר צבעוניות מהמחסן לדלפק כך שיהיה נוח לארוז את המוצרים לכל אחד מהלקוחות.

שקיות צלופן צבעוניות

השקיות המרשרשות מצלופן אהובות מאד על הקהל והן מתאימות מאד למתנות שאדם קונה לעצמו או לאחרים. קיימות שקיות נייר צבעוניות מסוג זה עם דבק בחלק העליון לסגירת המתנה, כך שהיא לא תיפול או לחלופין ללא דבק.

אפשר למתג את השקיות ולהוסיף בהן הדפסה של שם המותג בצבעי הלוגו שמאפיינים אותו. באופציה זו בוחרים שקית צבעונית בגוון שעליה הלוגו יבלוט באופן משמעותי ודבר זה מוסיף רבות ליופייה של השקית.

שקיות אורגנזה

שקיות אורגנזה הן אופציה ייחודית להנחת פריטים קטנים כמו סוכריות או מתנות גדולות יותר כמו תכשיטים. הצבעוניות שלהן יוצרת מתנה ססגונית ומסקרנת עבור מקבל המתנה.

באתר היוצא דופן שלנו תוכלו לראות שפע של אופציות מוצלחות לנושא האריזה עבור בית העסק שלכם ותוכלו לבחור את המוצרים בגוונים המתאימים.

בחנות המוצרים של לאטי אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של שקיות ניילון, שקיות גופייה, שקיות נייר חומות, שקיות נייר לבנות.

קופסאות תכשיטים מקרטון

אנחנו שומעים מגיל צעיר שכדאי להביט בתוכו של הקנקן, כיוון שלקופסה שמכילה את התכשיט יש תפקיד וגם הוא חשוב ומשמעותי. צבע כסימן מסחרי חברת התכשיטים

קרא עוד »

קופסת תכשיטים קטיפה

הענקת תכשיט היא רגע מרגש לשני הצדדים. הצד הנותן משקיע מחשבה בבחירה הנכונה והצד המקבל מתרגש לפתוח קופסת תכשיטים קטיפה ולגלות מה יש בתוכה. בחירת

קרא עוד »